Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Komentarz do tabel

(5)
Ranking Uczelni Publicznych
 • 2007-06-26 12:34 | Pioroon

  Prawo UMCS vs. KUL

  Ale sie usmialem widzac KUL wyzej niz UMCS, po prostu boki zrywac buahahahaha
  Prawo na KULu ma tak kiepski poziom ze bardzo przecietna osoba w jeden dzien nauczy sie do kazdego egzaminu, a na UMCS'ie trzeba ryc tygodniami i miesiacami.
  KUL powinien byc przynajmniej 20 pozycji pod UMCS'em
 • 2007-06-27 19:04 | Nadia

  Psychologia KUL vs. UMCS

  Ja się uśmiałam z tego, że UMCS jest wyżej, przecież oni mają o wiele wiele niższy poziom od KULu wiem to z autopsji :)
 • 2007-10-02 21:52 | iws

  są też inne kierunki

  dlaczego w rankingach nigdzie nie są brane pod uwagę takie kierunki jak matematyka, fizyka, filologie itp. Może gdyby ktoś w końcu zwrócił na nie uwagę robiąc podobne rankingi wzrosłaby wówczas liczba studentów na tych naprawdę ważnych kierunkach.
 • 2008-07-19 19:35 | iranka

  możesz rozwinąć swoją myśl?
  ze zwrotu "oni" wnioskuję, że studiujesz na KULu, ale skoro znasz temat z autopsji to widzocznie studiowałaś też na UMCS, proszę napisz na ten temat coś więcej.
 • 2009-04-09 15:38 | columbia5000

  Dokładnie. Nigdzie nie można znaleść informacji co do takich kierunków jak: fizyka, fizyka medyczna, biofizyka czy medycyna... Skupiając się na wybranych tylko kierunkach utrudniają znalezienie jakich kolwiek informacji osobą o innych zainteresowaniach....