Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wrocław, miasto promocji?

(10)
Jak naprawdę wygląda kulturalny obraz Wrocławia?
 • 2007-06-29 09:31 | andy

  Wrocław?!

  Wreszcie ktoś to powiedział. Sposobem na kulture nie jest inwestowanie w propagandę tylko w wydarzenia kulturalne.
 • 2007-06-29 20:41 | B

  śWIETNA PROMOCJA

  świetna promocja, wielki perspektywy, w przyszłości prognozuję - snobizm miary warszawki. ludzie zresztą nie są tam aż tak otwarci, jak "się mówi". przereklamowanie....i kreacja na polskie eldorado. można i tak
 • 2007-06-29 21:24 | cinnamon.inn

  imprezy we wro

  dziś wrocław non stop jutro brave festival, pojutrze era nowe horyzony na późnej też sie coś znajdzie, we wrześniu decyzja o przyznanie expo (a są duże szanse) między imprezami może faktycznie nic sie nie dzieje ale tylko dlatego, że imprezom nie ma końca : )
 • 2007-06-30 18:22 | marcus

  mhm

  otóż to!Przykre, że nawalnica reklamy, promocji i wielkich "wrocławskich" haseł nie pociąga za sobą prawdziwych i jakościowych wydarzeń kulturalnych.
 • 2007-07-01 19:53 | Wrocław z wyboru

  Wrocław z wyboru

  1) kto ma czas na taką kulture?2) autor nie napisał ze dziedziczka komuchów z SLD Lidia Geringer d'Odenberg, bierze kase za dyrektorowanie operze, a tak naprawde w operze pojawia sie raz na dwa tygodnie
 • 2007-07-02 15:55 | koli

  bełkot

  klasyczny smutny artykuł dziennikarski w naszym kraju
  dożucić do piekiełka
 • 2007-07-05 17:03 | akt

  Wrocław - miasto spotkań

  we WRocławiu dzieje się dużo dużo. Nie wszystko z inicjatywy miasta. nonstop niestety się nie popisał. Z takim budzetem moznaby zadowolic naprawde wiele osób. Uwaga wazna ze malo ludzi z zewnątrz było bo zbierali siły i fundusze na Gdynię.Wierzyć trzeba że będzie lepiej a całością zajmie się więcej osób niż trzy.
 • 2007-09-12 01:25 | jaaaaaaaa

  Dość bzudrny artykuł

  dośc bzdurny artykuł. mieszkam we wrocławiu odkąd zacząłem studia - propozycji kulturalnych jest bardzo dużo - zwłaszcza tych skierowanych do młodego otwartego odbiorcy, alternatywnych - koncerty, wystawy, wernisaże, panele dyskusyjne. siła kulturalna miasta nie tkwi w wielkich przedsięwzięciach i festiwalach, ale na mrówczej, aktywnej pracy setek mniejszych lub większych artystów i twórców - tego we wrocławiu jest całe mnóstwo. nie pamiętam wieczora bym nie mógł go w odpowiednio kulturalny sposób wykorzystać
 • 2008-10-05 11:10 | spacerownik.wroclawski.eu

  Re: Wrocław, miasto promocji?

  A, przepraszam bardzo, 1000 klubów i restauracji to mało? A koncerty w rurze, a 20 muzeów, a 1/5 mieszkańców poniżej 30 to mało??
  Owszem, Urząd Miejski zmarnował kupę forsy na głupie posunięcia typu reklamowanie się wraz z uczelniami na Ukrainie (które się zmieniało w popijawy), reklamowanie miasta poprzez nieudolne próby wypromowania zespołu milupa, który nawet nie potrafi śpiewać po angielsku (chociaż się stara), promowanie Wrocławia za pomocą obcych tradycji dolnośląskiej krasnoludków, z całkowitym pominięciem wodników, stanowiących od XV w. zwyczajowych bohaterów wrocławskich i podwrocławskich podań, oraz słynnego wrocławskiego smoka Strachoty...
  Ale mimo wszystko we Wrocławiu wiele się dzieje, nawet w sezonie ogórkowym oferta jest na tyle duża, że często nie wiadomo, na który koncert pójść, do którego klubu zajrzeć, którą wystawę obejrzeć.
  Wątpiących serdecznie zapraszam na portal o Wrocławiu http://spacerownik.wroclawski.eu
 • 2008-10-06 20:03 | spacerownik

  Re: Wrocław, miasto promocji?

  A, przepraszam bardzo, 1000 klubów i restauracji to mało? A koncerty w rurze, a 20 muzeów, a 1/5
  mieszkańców poniżej 30 to mało??
  Owszem, Urząd Miejski zmarnował kupę forsy na głupie posunięcia typu reklamowanie się wraz z uczelniami na
  Ukrainie (które się zmieniało w popijawy), reklamowanie miasta poprzez nieudolne próby wypromowania
  zespołu milupa, który nawet nie potrafi śpiewać po angielsku (chociaż się stara), promowanie Wrocławia za
  pomocą obcych tradycji dolnośląskiej krasnoludków, z całkowitym pominięciem wodników, stanowiących od XV w.
  zwyczajowych bohaterów wrocławskich i podwrocławskich podań, oraz słynnego wrocławskiego smoka
  Strachoty...
  Ale mimo wszystko we Wrocławiu wiele się dzieje, nawet w sezonie ogórkowym oferta jest na tyle duża, że
  często nie wiadomo, na który koncert pójść, do którego klubu zajrzeć, którą wystawę obejrzeć.
  Wątpiących serdecznie zapraszam na portal o Wrocławiu http://spacerownik.wroclawski.eu