Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pinokio dostał w nos

(2)
Dzięki nowym badaniom nad mózgiem nie tylko więcej wiemy o nas samych, ale możemy też dowiedzieć się wiele o innych. Niektórzy twierdzą, że stanowczo za wiele.
  • 2007-07-03 09:00 | lekarz

    ostroznie

    Wnioskowanie na podstawie MRI o treści myśli ma tak samo racjonalne podstawy jak odczytywanie z kręgów na wodzie po utopieniu podejrzanej czy utopiona była czarownicą.
  • 2007-11-19 11:33 | Nirwana

    Pomóżcie mojej kuzynce Ja podłączyli

    Moje kuzynka od ikilu lat mieszka w USA NY od jakiegos roku jest podłączona do jakiegos urzadzenia ktore czyta jej myśli. Ja myślałam że ona zwariowała ale to o czym ona mówiła jet zgodne z tym co jest opisane w tym artyklule. Pomóżcie nam uzyskac jakąś pomoc ona już nie wytrzymyje. Gdzie ma sie udać do kogo i prosic o pomoc!!To sie wydaje nie prawdopodobne ,ze ktos wymyśla takie urzadzenia i tak traktuje ludz.Jaszcze raz proszę o jakiś kontakt i pomoc .