Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po szczycie w USA: Wujek Władimir wciąż straszy

(3)
2007-07-05 12:26 | Polityka.pl
 • 2007-07-05 12:26 | Janek

  Nic o nas, bez nas

  "Nie o nas, bez nas". Jeszcze nie tak dawno to stwierdzenie było niezmiernie ważne dla Polaków, stało się mottem w walce o wolność. Moim zdaniem, obecny polski rząd działa na szkodę Polski i z kraju, dla którego wolność była zawsze priorytetem, czyni (świadomie, bądź nie) tresowanego kundla, ślepo poddanego USA, niczym niegdyś sowieckiej Rosji. Wolność i demokrację ma za nic.

  Mimo, że większość obywateli Polski jest zdecydowanie przeciwna amerykańskiej tarczy (w sondzie Polityki ~80%), rząd forsuje ten projekt z determinacją skorumpowanego urzędnika. To skandal i zdrada interesu Polski ( bo interes Polski, to interes i wola obywateli, a nie rządu). To także przyczynek do wznowienia zimnej wojny, która już raz kilkadziesiąt lat temu nieomal zakończyła się globalną katastrofą nuklearną. Nie może być tak, żeby Bush z Putinem spierali się o umiejscowienie tarczy w naszym kraju, mimo sprzeciwu obywateli Polski. W Polsce mają rządzić Polacy, a nie Amerykanie, Rosjanie, czy jakaś inna nacja.

  Poza tym, stan faktyczny jest taki, że to nie Rosja chce postawić instalację rakietową pod nosem USA, wycelowaną w tyłek Busha, a odwrotnie. Więc to nie Rosja straszy.

  I skąd autor wytrzasnął tego Fidela Castro pragnącego zimnej wojny? Z komórki propagandowej a la Goebbels??
 • 2007-07-05 20:25 | Amfisa Dołgoruka

  Czy prezydent Putin jest wujkiem

  niejakiego Tomasza Zalewskiego ? Dlaczego rzeczony Zalewski martwi się o prezydenta Busha ? Może to Bush jest jego wujkiem i Zalewskiemu coś się pomyliło ?