Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Taki dobry profesor

(3)
Adam Glapiński, były polityk PC i minister w rządach Jana Krzysztofa Bieleckiego i Jana Olszewskiego został nieoczekiwanie prezesem Polkomtela, operatora sieci komórkowej Plus, spółki z udziałem skarbu państwa. Przedstawiamy polityczną przeszłość nowego prezesa.
 • 2007-07-06 08:38 | JKJK

  Krótka pamięć

  Jaką krótką pamięć mają niektórzy politycy. Koncesje na import paliw, pomysł p. Glapińskiego, spowodował zamieszanie na rynku paliw. Kto i w jaki sposób otrzymywał koncesje, zawsze było tajemnicą. Pamiętam wypowiedzi szefów firm, którzy takich koncesji nie dostali. Oczywiście: krytykowali bo nie dostali. Tylko dlaczego inni dostawali? Wtedy mówiło się, że było to najbardziej łapówkarskie ministerstwo. I co? Nikomu nie zależy na pokazaniu (po latach chyba można to zrobić) jak wyglądało zaplecze przydziału koncesji. Chętnie bym poczytał o roli poszczególnych osób, biorących w tym udział.
 • 2007-07-06 11:06 | Gunia

  Prezes "Dziura Budżetowa" Bauc nic nie n

  Male ptaszki cwierkaja, ze prezes Bauc powinien zostac skazany za dzialanie na szkode firmy, bowiem:1. mimo rezygnacji udzialowcow z dywidend za zeszle lata, uparl sie, by ja zaplacic. W efekcie Polkomtel musial wziac wielomilionowe kredyty. 2. Przez kompletnie bzdurna "procedure ograniczania kosztow" pozbyto sie najlepszych fachowcow, bo "ograniczanie kosztow" wiazalo sie z brakiem podwyzek dla fachowcow.
 • 2007-07-19 16:56 | Dawny klient

  Klienci to z Plusa uciekaja...

  Wszystkie znane mi firmy uciekaja z Plusa gdzie pieprz rosnie np. do Orange. Polkomtel sie zepsul. Nie ma strategii biznesowej i jest jedynie politycznym cialem.