Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tam, gdzie miękną twardziele

(1)
W Hospicjum im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku w opiece nad pacjentami pomagają więźniowie. Żółta koszulka wolontariusza jest dla nich znakiem nadziei. Kiedy dostali te koszulki, robili sobie w nich zdjęcia, żeby posłać do domu i napisać: zobacz, mamo, nie jestem taki zły.
  • 2007-07-09 19:11 | kasia

    praca

    Poszukuje takiej pracy w hospicjum po ukonczeniu studium medycznym zostałam fizjoterapeutką brałam udział w wolonteriacie osobom w starszym wieku , osobom na wózkach inwalidzkach , ale najwieksze przeżycia miałam , chodząc do dzieci chorych na MPD są kochanemiałam styczność z dziećmi nieuleczalnie chorymi nie zawsze jest tak że są smutne zależy jakie ma sie do nich podejście muiszą wiedzieć że są kochane.Praca w takim hospicjum to przyjemność choć i bywają trudne dni kiedy człowiek czasami wątpi ale to mija z czasem mija.Obecnie jestem w trakcie poszukiwań pracy w hospicjum gdzie opieka jest całodobowa a rehabilitant czy też inna opieka może przebywać z dzieckiem przez całądobe.pozdrawiam