Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zabójczy urok zielonego potworka

(3)
Polacy mają nowego idola. Nie jest nim wcale ani popkulturowy artysta, ani rządzący bądź opozycyjny polityk, ani nawet sportowiec zwycięzca. Ulubieńcem mas stał się brzydal Shrek, który po raz trzeci gości na naszych ekranach, gromadząc w pierwszy weekend 800 tys. widzów. Tylko czy naprawdę jest się z czego cieszyć?
 • 2007-07-11 15:14 | daniel

  dobry film

  Bardzo fajny film. polecam..mozna sie posmiac i odpoczac przy jego oglądaniu
 • 2007-07-14 14:37 | skrafal

  szczesie w niezczesciu

  "Szczęście w nieszczęściu, że polska kinematografia nie ma w te wakacje nic do pokazania" - ja bym powiedział: w nieszczęściu szczęśliwe nieszczęście, że polska kinematografia nie ma w te wakacje nic do pokazania. :P
 • 2007-07-14 20:52 | Władysław

  Shrekomania

  Ponad 2 miliony widzów w ciągu14 dni od premiery. Film nie najwyższych lotów.Bardzo w tym miejscu pasuje cytat z "Rejsu" inżyniera Mamonia : "Ludzie chodzą do kina na to, co już znają".