Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gra CBA

(3)
Czyżby CBA działało wedle dawnych, złowrogich mechanizmów?
 • 2007-07-11 17:19 | sojkaj

  a ja się spodziewałam...

  Spodziewałam się, że jakaś paskudna, szyta grubymi nićmi afera pojawi się, by odwrócić uwagę opinii od "Taśm Rydzyka" i fiaska rozmów z lekarzami i pielęgniarkami. Ogólnie, ostatnio mam wrażenie stałego deja vu - ile razy pojawi się sprawa mogąca stanowić zagrożenie dla image rządu, zaraz wypływa kontrafera...
 • 2007-07-11 19:55 | animator

  1.Cel 2.Pal 3.Na Rozkaz

  Premier powiedział, że wiedział o śledztwie od stycznia. Czyli dość długo wiedział, że CBA krąży wokół wicepremiera. Czyli moment sam wybrał. Reżyseria spektaklu jest piękna. Tylko po co go w rządzie trzymał tak długo, skoro wiedział, że wokół niego wciąż pojawiają się aferalne postacie? Dla głosów? Pewnie nie, raczej żeby go móc teatralnie utrącić i przejąć te głosy na własność. Racjonalna paranoja.
 • 2007-07-12 11:37 | klifek

  gra

  ostra gra kaczyńskiego. odsunięcie posłów samoobrony od leppera jest prawdopodobne. tam praktycznie nie ma ludzi ideowych czyli decyduje interes. konflikt pomiędzy interesami a lepperem przegra lepper choć to duży cwaniak i umie się bronić. wie sporo i może zaszkodzić kaczyńskim (mającym nieudolne służby) mocno. kamińki powinien ustąpić bo jest nieudolny i tak prostą sprawę skopał.