Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dziennikarz POLITYKI nagrodzony!

(2)
Paweł Walewski z tygodnika 'Polityka' został laureatem prestiżowej europejskiej nagrody dziennikarskiej Best Cancer Reporter Award 2007.
  • 2007-07-11 17:32 | Szela

    Gratulacje

    Gratuluję nagrody. Zawsze z zainteresowaniem czytam artykuły pana Pawła Walewskiego.
  • 2007-07-12 00:15 | Anna Koprowicz

    Brawa dla Pawła

    Pawła nie interesują układy.Dzięki temu Jego artykuły są obiektywne, mądre, dopracowane do ostatniego szczegółu. W swoich pracach kieruje się wiedzą i dobrem pacjenta. To procentuje.Cieszę się,że na profesjonalżmie Pawła poznało się międzynarodowe jury.Gratuluję!!! Anna Koprowicz, Polskie Radio Szczecin