Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Do czego pali się kot

(5)
Biznesmen Janusz Palikot, chcąc dowiedzieć się, co ma do powiedzenia,udzielił wywiadu-rzeki, który wydał za własne pieniądze podintrygującym tytułem „Płoną koty w Biłgoraju”.
 • 2007-07-12 23:48 | anita

  opedzanie sie od...

  I tylko to jest optymistyczne choc jak znam zycie to niedlugo nie tylko od lepperow ale i od palikotow bedziemy musieli sie opedzac
 • 2010-05-08 09:37 | www.paralala.pl

  Re:Do czego pali się kot

  Lektura powyższej pozycji może jedynie pogłębić pozytywną opinie o osobie Janusza Palikota - barwnej i inteligentnej osobowości, która przede wszystkim ma DOBRĄ WOLĘ zrobienia czegoś pozytywnego (zupełna rzadkość na scenie polskiej polityki i nie tylko).
  No ale cóż my Polacy w braku szacunku i bezpodstawnej krytyce ludzi pozytywnych przodujemy...(co tylko potwierdzają powyższe komentarze)
  Gdyby ktoś chciał przeczytać: www.paralala.pl
 • 2010-10-21 15:28 | sith5

  Re:Do czego pali się kot

  "naokoło, szczególnie nauczycieli z biłgorajskiego liceum"

  chyba sie pisze na około
 • 2010-10-21 16:42 | Marek Chełminiak

  Obowiązkowe piruety felietonisty

  Felietonista Mizerski usiłuje szydzić z biografii zawodowej Janusza Palikota. Takie postawił sobie zadanie, więc wykonuje przepisowe piruety z wdziękiem Słonia Trąbalskiego, raczej mizernie. Śmiech wzbudza podskokami, obrotami i jazdą na tylnej twarzy.
  Biografia imponująca zawodową aktywnością. Niby co w tym śmiesznego ? Mizerski jest przekonany o tym, że filozof powinien chodzić na boso, siedzieć w beczce i z tej beczki nauczać młodych, narażać się władzy po to, by na samym końcu wypić cykutę...
  Panie Mizerski, to inna strefa geograficzna, inne warunki do filozofowania i politykowania ! Sokrates na bruku Warszawy, w kartonie po cytrusach, z pewnością nie przetrzymałby jednej zimy ! Gajów oliwnych nie uświadczysz u nas, a palma na placu sztuczna !
  Z jakiego powodu aktywność zawodowa posła Palikota wzbudza tyle emocji? Cierpią ludziska, męczy ich pracowitość - zwłaszcza ci, którzy z natury pracować nie lubią.
 • 2010-10-21 22:17 | Pawel81

  Re:Do czego pali się kot

  A dowodem dobrych chęci oraz faktu, że ludzie potrzebują kogoś kto nie gada tradycyjnych bzdur tylko wali prawdę prosto w oczy, niech będzie ten link:

  Po raz pierwszy od 1989 roku ludzie organizują się z własnej i nieprzymuszonej woli wokół kogoś komu wierzą