Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tania Europa

(1)
Złotówka mocna, zarabiamy więcej, rośnie więc chęć do podróżowania. Nasz poradnik kierujemy głównie do turystów indywidualnych; podpowiadamy tańsze warianty podróżowania i wypoczynku: nie tylko podczas letnich wakacji, ale i weekendowych wypadów w ciągu roku.
  • 2007-07-18 01:45 | Nihili

    Zawsze tylko molochi

    Z tego co widzę kolejny artykuł o molochach :PDla równowagi dodam że są znacznie tańsze miejsca, portale, strony gdzie możemy znaleźć super oferty. To co przychodzi mi do głowy to http://www.tanieloty.biz czy http://lotniczebilety.eu albo wystarczy wnikliwiej poszukać :p