Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mama, tata - pierwsze lata

(2)
2007-07-22 20:14 | Polityka.pl
  • 2007-07-22 20:14 | Sianin

    Dominisia

    To się pojawiło przypadkiem. Nawet nie wiedzieliśmy. Bęc i... Dominisia. Zastanawialiśmy się z Babcią co z tym fantem zrobić! I wiele nie wymyśliliśmy. Kłopot. Napisaliśmy do niej list. A w tym liście napisaliśmy, że jest klawo,że za uśmiechy będą bić brawo, że czasem wzruszysz się przez łzy.Taki był list. A odpowiedziała nam:że się nie spodziewała, że będzie klawo, że ten świat będzie ciągłą zabawą.I niby w porządku, taki pryszcz. A to tylko zwykły list...