Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Najpierw człowiek, potem hamulce

(3)
Katastrofa autokaru wstrząsnęła nie tylko Polską.
 • 2007-07-23 19:06 | letom

  Grają na tragedii!

  Codziennie na polskich drogach ginie podobna liczba ludzi, jak w Vizille. Rodzinom nikt nie ofiarowuje po 110 tys. zł, ale nikt z rządu, ani prezydent, nie utula osieroconych. Przykre.
 • 2007-07-24 12:34 | agnieszko

  Promocja rządzącej partii politycznej

  Niestety letomie tak to wyglada. Do ofiar codziennych wypadków nikt nei jeździ nie daje ich rodzinom wysokich odszkodowań i nie ogłasza dla nich żałoby narodowej- bo z tego nei da sie zrobić spaktaklu promocyjnego bo jest to problem wymagający długofalowych działań a nie jednorazowego gestu który można wykonać, nagłośnić i o nim zapomnieć. A... i jeszcze skorzystać z okazji żeby przelecieć sie na koszt podatników do pieknej Francji...
 • 2007-07-25 19:05 | Andrzej Stepowski

  Głupota, Hamstwo i zawisc

  To co piszą letom i Agnieszka przekracza juz wszelkie granice, A gdyby Rząd tego nie zauwazył było by jeszcze gorzej i co wtedy byscie pisali?[ byle tylko dołozyc]