Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyścig wampirów

(1)
Albo Tour de France przestanie istnieć, albo doping zostanie usankcjonowany.
  • 2007-07-27 02:17 | Zwyklak

    Tour de Pieniadze

    Tour de France nie przestanie istniec. Zbyt duze pieniadze wchodza w gre. W wypadku Dunczyka zapachnialo farsa, ale jescze widac nie czas by smiesznosc byla w cenie tego wyscigu. Panskie "wkrotce" co do dopuszczalnosci dopingu tez chyba jest lekko spoznione, gdyz "zabawa w kotka i myszke" jak chocby w wypadku Armstronga zdaje sie to potwierdzac. Jescze dlugo beda ekipy, tak, ekipy, a nie posczegolni kolarze, "bawic sie w kotka i myszke" z "dzialaczami" co to BARDZO chca, ale... no wlasnie, co?