Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W niektórych przypadkach

(40)
Rozmowa z Andrzejem Lepperem, przewodniczącym Samoobrony, o tym jakie naciski na niego wywierano, o kulisach rządów PiS oraz o tym, jak uwodzi Jarosław Kaczyński.
 • 2007-08-07 12:40 | ela

  A to ci mąż opatrznosciowy!!!!! He, he

  Łobuz, ktory nie zorientował się, że nie da się kraść przy Kaczynskim i teraz płacze....
 • 2007-08-07 23:50 | antek

  kolejny smieszny ludzik

  mozna wiele o PiS powiedziec ale to jedyna partia ktora ma wizje swojej wlaszy, wizje polski. reszta to partie nie wiedzace czego tak naprawde chca... wiadomo: wygrac wybory. a potem? a potem to sie zobaczy. czyli taka Platforma Obywatelska.
 • 2007-08-08 01:04 | Magrud

  degrengolada

  Andzejowi Lepperowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia.Jest jedynym przywódcą pośród politycznych marionetek. Premier jest natomiast satrapą i w starciu z prawdziwym wojownikiem nie ma szans.Chyba, ze J.Kaczyński dogadał się z Tuskiem.Ten bowiem zachowuje się tak, jakby czekał na to, aż Premier przyniesie mu głowę Leppera na tacy. Obaj chcą pozbyć się grożnego rywala. obaj jak widać gotowi są osiągać swoje cele kosztem Państwa, o praworządności nie wspominając. Szkoda zdrowia Leppera na walkę z tymi panami.Nasze zaściankowe elity nigdy człowieka z ludu nie docenią.Gombrowicz ubolewał, ze w polkim intelektualnym klimacie nawet żydzi nie mogą być twórczy. Dlaczego, dlatego iż twórczym jest ten kto obala oczywistości i zadaje niewygodne pytania.A następnie szuka na nie racjonalnych odpowiedzi. Ktoś kto stara się być come il fault, ani racjonalny, ani twórczy nigdy nie. będzie.Lepper jako jeden z pierwszych podważył mit założycielski III RP tj. "terapię Balcerowicza".Tego mu nigdy nie darują.I nigdy go nie docenią. Choć jego polityczny dorobek jest na przestrzeni ostatnich 18 lat unikatowy. Można nie podzielać jego pglądów, ale kwestionować jego prawo do obecności w polityce mogą tylko ludzie tak głeboko uprzedzeni, że aż bezmyślni.
 • 2007-08-08 01:35 | trist

  Panie Żakowski,nie wstyd Panu ?

  Dziennikarz,który chyba chce być szanowany,traktuje "polityka",powołującego się kiedyś na Goebbelsa,jak szlachetnego, prześladowanego demokratę. Czy ktoś jeszcze traktuje Pana poważnie,Panie Żakowski ? Wolność słowa wg "Polityki" wygląda tak,że ten post się nie ukaże.
 • 2007-08-08 11:18 | podroznik

  Odwaga Leppera

  Przeczytałem cały artykuł i zastanawiam sie czy Lepper tak dobrze gra czy to wszystko co mowi jest prawdą. Nigdy nie byłem fanem ich partii i nie miałem do nich szacunku, ale ten wywiad nie przejdzie bez echa na scenie politycznej. Lepper wykazał się duża odwagą i chwała mu za to, że tak otwarcie mówi o partii, która miała zaprowadzic ład i porządek w Polsce, a wyszło tak jak zawsze, czyli korupcja, układy, mnożenie stanowisk i hasło tkm! Czy naprawdę nie ma w tym kraju ludzi, którzy nie interesowaliby się tylko własnym podwórkiem, ale zrobili cos dla innych, a juz na pewno dla tych, którzy oddali na nich głos. Choc z wykształcenia jestem politologiem, to wiem, że nie istnieje ani jeden polityk, ani jedna partia, na która sumiennie można oddać głos. A szkoda, bo duzo jest przed nami do zrobienia.
 • 2007-08-08 12:36 | Pazurek

  Ludzie Kaczyńskich

  Panie Lepper, jeśli Pan uważa, że zadaniem BOR-u była tylko dbanie o Pana bezpieczeństwo - jest Pan naiwny.
 • 2007-08-08 19:33 | CHR

  Samobronca

  Czasami udawale glupiego a przez reszte czasu naprawde nim bylem.
 • 2007-08-08 21:10 | Solidaruch 1

  Wart pac pałaca

  Jak można PISoskiego kota na wiele sposobów obedrzyć ze skóry.Wywiad z panem Lepprrem pokazuje jak mało wiarygodnym jest pan dziennikarzem i jak instrumentalnie traktuje pan osobę z którą przeprowadza pan wywiad.Przez lata wylewał pan kubły pomyj na jego głowę ,odmawiał pan prawa Leperrowi do zajmowania się polityką,a przecież do sejmu wszedł z woli wyborców.Po tym wywiadzie widać że to nie Leperr był czarnym Piotrusiem a Samobrona która która zawierając koalicje zPISem pozwoliła utworzyć rząd z Jarosławem Kaczyńskim jako Premierem.Strach jest złym doradcą,dekomunizacja zostanie w końcu przeprowadzona,tylko Kaczyńscy są w stanie wybrać te czerwone karpie z bajorka i nie przeszkodzi im gruba kreska Mazowieckiego.To strach paraliżuje pana i panu podobnych to strach że Polacy mogą się poczuć pełno prawnymi obywatelami tego kraju że zapytają gdzie podział się majątek wypracowany przez naszych ojców.Myśle że nie wszyscy zapomnieli pana poglądów na temat uwłaszczenia tych artykułów nie zapomina się .
 • 2007-08-09 20:37 | Sebass

  Lepper mowi prawde!

  Panie Adrzeju jestem z Panem! Njgorsze jest jednak to,czego sie boje ze Kaczynski ogada sie z Tuskiem!i bedzie pawdziwy koniec polskiej demokracji!tylko ze TUSK jeszcze nie wie , ze skonczy tak jak KACZMAREK!
 • 2007-08-09 22:49 | fafula

  Jutro kupuję Politykę

  Nie to, żebym jej nie "czytywał", ale jakoś tak mi się zapomniało kupić w tym dwu-tygodniu. Cały czas zastanawiam się co ludzi pociągało w PISie, dlaczego na niego głosowali. Mam paru znajomych którzy tak postąpili, ale po prostu nie rozumiem!!! Osobiście głosowałem na SDPL.Pozdrawiam.
 • 2007-08-09 23:32 | Iron Maden

  PIS to partia intrygantów!

  Odwalcie sie od Zakowskiego!jedyny gosc obok Paradowskiej,ktory mowi prawde! PIS to czysta partia bolszewicka! mam nadzieje ze kiedys Kaczynscy,Ziobro i koledzy...odpowieda za swoje "zabawy"! Lepper i Kaczmarek sa niewinni , tylko idiota,albo nikczemnik tego nie widzi...
 • 2007-08-21 07:26 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Egzotyczne koalicje

  Trzeba sięgnąć do żródła politycznej hipokryzji antyobywatelskiej ustawy zasadniczej,która była pokłosiem okrągłostołowego traktatu.System wyborczy rozdrabniający partyjną scenę polityczną sprawia,że brak jest pracy organicznej zmierzającej do rzetelnej analizy i przygotowania programu działania.Brak praworządności był cnotą w systemowej transformacji stąd dziś taki opór w instytucjach stanowiących o demokratycznym systemie państwa.W tej sytuacji zwyciężcy przejmują sposób działania pokonanych aby zachować przyjazne patologiczne relacje władza-obywatel.Ten wyniszczający model ma jednak to do siebie,że siłą odśrodkową można ujawniać polityczne szulerstwo i korupcję.Osiągnięciami ewolucji myślenia nabiera na znaczeniu świat postulatów etycznych i przekonanie,że jest prawdziwie najważniejszy ze wszystkich stworzonych przez człowieka.Wasalną politykę wobec możliwości nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego otworzyli przecież spadkobiercy wojennego komunizmu zawierając braterstwo broni z demokratami wojennymi.Dzięki temu szkoła biznesu mogła brać górę nad szkołą ekonomii.Dokumentuję to w swoich listach Tropem Wrogów Społeczeństwa Otwartego z norwidowskimi mottami.
 • 2007-08-29 11:38 | Jan

  Lepper- bądz potulny.

  Panie Lepper co Pan opowiada w swoim wywiadzie to swiadczy że Pan nie doróśł . Jak można opowiadać , publicznie cosię prywatnie przy kolacji z kim rozmawiało. To świństwo. Nikt uczciwy w Polsce tego nie poprze. To że Kaczyński chce miedz ęładzę , to co w tym złego. A Pan to założył stowarzyszenie , czy partię. Przecież poto się uczestniczy w parti żeby zdobyć władzę i rządzić. To co nam Pan opowiada bajeczi. To co Pan ówi o Kaczyńskim to potwierdzaze kaczyński to twardy człowiek i wie co chce i realizuje. Chwała mu za to.
 • 2007-09-05 23:59 | mami

  nie boi sie

  Andrzej Lepper to chyba jedyny polityk ktory tak barwnie sie wypowiada.Lubie programy z jego udzialem,bo sa ciekawe i nie sa nudne.on sie nie boi konfrontacji.Wywiad ok.
 • 2011-08-06 00:35 | Wojciech

  Re: Dyskutujący nawet nie wiedzą , że A.Lepper jest Św.Pamięci

  Dyskutujący o św.pamięci Andrzeju Lepperze chyba się lekko zagalopowali ?
 • 2011-08-06 00:41 | ewkas

  Re:W niektórych przypadkach

  Musieliście dać akurat TEN wywiad ?
  Przecież jak się go dzisiaj czyta, to jest to jakieś wstrząsające memento mori...
 • 2011-08-06 01:32 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:W niektórych przypadkach

  Śmierć samobójcza,tragiczne wydarzenie będące z pewnością konsekwencją załamania wewnętrznego ustroju u tego polityka.Przekazuję wyrazy współczucia dla najbliższych.

  Ponieważ jesteśmy przy śmierci polityka i POLITYCE,to idąc tropem ś.p.Barbary Blidy godzi się powołać KOMISJĘ SEJMOWĄ.Z pewnością będzie wniosek do Trybunału Stanu jak Ryszard Kalisz będzie przewodniczył tej komisji.
 • 2011-08-06 02:30 | el

  Re:W niektórych przypadkach

  Z zimnym dreszczem czyta się ten wywiad i te komentarze pod nim. W tym smutnym dniu, kiedy zaszczuty człowiek stracił lub odebrał sobie życie, może warto się zastanowić nad prawdami wypowiadanymi przez bardzo prostego człowieka, który starł się z "rasowymi politykami". IV RP ma coraz więcej trupów w szafie....
 • 2011-08-06 02:31 | el

  Re:W niektórych przypadkach

  popatrz na datę komentarzy to są oryginalne komentarze z 2007 roku
 • 2011-08-06 02:40 | Tomek

  Więcej szacunku

  Jestem stałym, wiernym czytelnikiem Polityki.
  Niestety, tym razem się zawiodłem.
  Pan Jacek sięgając do wywiadu sprzed 4 lat, sięgnął dziennikarskiego bruku.
  Za chwilę wszyscy PiSowcy obrzucą takie zachowanie błotem i nie dziwię im się.
  Manipulacja informacją i kontekstem szyte grubymi nićmi, nie godne redaktora Polityki.

  Żal takich tanich chwytów.

  Żeby było jasne - jestem wrogiem PiS, ale też wrogiem durnych prowokacji.

 • 2011-08-06 02:55 | wnuk jarek

  Re:W niektórych przypadkach

  Co było w tym wywiadzie dla mnie uderzające, to precyzja z jaką Andrzej Lepper wypunktował perfidię i podłość charakteru Kaczyńskiego. Daj bóg, by wyborcy odsunęli to indywiduum z polityki raz na zawsze!
 • 2011-08-06 08:30 | joanna kopytowska

  przykro czytać

  Andrzej Lepper ,tak mi się kiedyś wydawało, był największym polskim populistą który z ludzkiej biedy i nieporadności w okresie transformacji zrobił dla siebie trampolinę do ''wielkiej polityki '' w której większy od niego cham wykorzystał go i zniszczył ,Pan Giertych ma dobry zawód i po odejściu z polityki tak niegodnie uprawianej przez pis świetnie sobie radzi ,Pan Andrzej Lepper tak bardzo uwierzył w to że był wicepremierem bo był dobrym politykiem że po upadku nie poradził sobie z medialnym i publicznym niebytem,moim zdaniem jednak do zniszczenia ostatecznego publicznego wizerunku tego polityka przyczyniła się najbardziej seksafera bo ona prawdopodobnie zrujnowała jego życie prywatne i szacunek sąsiadów na wsi i wielu jego współpracowników odwróciło sie od niego tak jak kiedyś od Rywina ,stał się trędowaty ,niewygodny właśnie dla swoich bliskich współpracowników bo sam nieźle narozrabiał ,pewnie bardziej to go zabolało niz ataki pisiaków ,tak czy siak to sygnał że pisa plaga instrumentalnego i brutalnego traktowania przeciwnikow politycznych wydaje swoje zaskakujące jednak dla wszystkich plony
 • 2011-08-06 10:00 | warszawiak

  Re:W niektórych przypadkach

  Andrzej Lepper, jeden z nielicznych politykow i polakow ktory postawil sie przeciwko solidarnemu zlodziejstwu, przeciwko zdradzieckiej i zlodziejskiej prywatyzacji. Przeciwko poniewieraniu polakow.
  Bede go pamietal jako wojownika o polskosc i polska wlasnosc. Sluzby specjalne sprowokowaly i wytoczyly mu 130 procesow sadowych. Tak dziala 'polska demokracja'. Spawdz na stronach Samoobrony.

  Nie wierze w samobojstwo.

  @kopytowska, skandaliczny, obrzydliwy komentarz.
 • 2011-08-06 12:36 | Freto

  To co Żakowski robił dziś w TVP Info będzie się pokazywać wszystkim

  adeptom dziennikarstwa jako mocny przykład dzienniku..stwa.
 • 2011-08-06 13:18 | Therese Kosowski

  Re:W niektórych przypadkach

  Obawiam się, że lud wyborczy już zapomniał, co było w roku 2007. A oczekujący od rządu doskonałości i cudotwórstwa tenże lud pewnie dość chętnie zagłosuje na kogoś kto "zrobi z tym wszystkim porządek."

  Chyba, że śmierć Leppera znowu to wszystko przypomni.
 • 2011-08-06 13:21 | Therese Kosowski

  Re:W niektórych przypadkach

  Tu musi być wstrząsające, żeby ludzie narzekający na obecny rząd się obudzili,
 • 2011-08-06 13:23 | Therese Kosowski

  Re:W niektórych przypadkach

  To nie manipulacja! Ten wywiad przypomina o pewnych, przez wielu już zapomnianych sprawach. Słusznie, że przypomina.
 • 2011-08-06 14:35 | atalia

  panie Żakowski

  Panie żakowski, czy mogę do pana mówić mój Mistrzu?

  Jestem pełen najwyższego uznania dla pana. Sposób, w jaki Mistrz ugodził trumną Leppera w Czumę, jest cudowny. Świadczy o pańskich nieprzeciętnych zdolnościach, Goebbels.
 • 2011-08-06 17:16 | joanna kopytowska

  w czym ten polityk pomógł biednym rolnikom

  Proszę wyjaśnić o co Panu chodzi , komu polepszył się byt albo poukładalo sie dobrze w głowie dzięki działaniom Samoobrony ,czy zasługa jest matura Pani posłanki Begger robiona miedzy posiedzeniami Sejmu i jej pałace kupione za niewiadomo je zarobione pieniadze, sfałszowanie setek podpisów na listach wyborczych ,czy może umożliwienie kalekich i chorych rzadów pisu w latach 2005 -2007 ,niestety nic innego mi się z tą formacją polityczną nie kojarzy,szkoda mi człowieka i szkoda tego w sumie pyskatego ale nieszkodliwego jak się okazało Polityka ale nic dobrego dla Polaków ani jak się okazało dla Niego samego z tej zabawy w politykę bez wykształcenia,kultury czy programu nie wyszło ,czyste warcholstwo ot co
 • 2011-08-06 20:27 | Artur

  Re:W niektórych przypadkach

  Powiesil sie bo zdal sobie sprawe (wreszcie) ze byl czlonkiem PZPR.
 • 2011-08-06 20:48 | Władysław

  Żakowski się stoczył

  Całkiem jak Richardson w rozmowie z Bosakiem. W sumie mnie to cieszy, bo nigdy tego antypolskiego żurnalisty nie lubiłem. Ale teraz to chyba sam żałuje czego dokonał. Tego już pan nie cofnie, poszło w świat. Tacy "twórcy" powinni być zmarginalizowani. Aż dziwię się, że Polityka na taki tekst się zgodziła. Tekst, to coś, czego aż komentować się nie da.
 • 2011-08-06 21:01 | warszawiak

  Re:W niektórych przypadkach

  W obecnym Sejmie poslem jest pomocnik kowala (PO). Jego zona krawcowa zasiada w zarzadach szesciu spolek skarbu panstwa. Ministrem skarbu panstwa jest geodeta ktory swe braki kwalifikacyjne nadrabia zabobonem. Zatrudnil 1100 klechow w zarzadach spolek. Tramwajarka (PO) ubiega sie o pozycje senatora. A dyktator Donek Tusk swoja osoba ustala dozwolony poziom intelektu na kazdym szczeblu zarzadzania krajem. Jaki Donek taki 36 Pulk Lotnictwa Transportowego taka Polska.

  I tu Andrzej Lepper wygladal imponujaco. Zawod technika rolnictwa jest bardzo pozyteczny i bardzo potrzebny. Faktem jest ze rolnik nie zatrudnil by historyka nawet do pasienia bydla. Bo hisotrycy nawet tego sie nie ucza i nikt poza instytucja szczucia IPN ich nie potrzebuje.

  Oczywiscie Lepper popelnil blad wchodzac w koalicje z prymitywami PIS i LPR ale PO rowniez nalezy do tej samej katagorii. Wiec w czym problem ?
  Przypominam ze Lepper nie byl premierem i o niczym nie decydowal. Nie ma sensu go wiec rozliczac ze nic dla kraju nie zrobil. Zrobil bardzo duzo wczesniej. Zachamowal zlodziejska tzw prywatyzacje. Donek Tusk z kolei jest premierem juz przez 4 lata i zrobil bardzo duzo. Zadluzyl kaj o dodatkowe 400 mld zl.
  Lepper jest ofiara zorganizowanego szczucia. Nagonka na niego trwala ponad 10 lat. Na koszt podatkowicza sluzby wytoczyly mu 130 procesow sadowch. A wiec byl postacia bardza wazna ktora zabetonowana wladza chcial zniszczyc za wszelka cene, na koszt podatkowicza oczywiscie.

  W samobojstwo nie wierze. To bajka dla doroslych dzeci polakow i dla pani kopytowskiej.

 • 2011-08-06 21:21 | warszawiak

  Re:W niektórych przypadkach

  Nagonka na Leppera trwala ponad 10 lat. Sluzby specjalne sprowokowaly i wytoczyly mu 130 procesow sadowych. Kolejne rzady musialy wydac dzesitki milionow zl na znieslawienie i pozbycie sie Leppera. Zaangazowana byla policja, sluzby specjalne, prokuratorzy, sady i sluzalcze media. Tysiace ludzi prowadzilo nagonke na Leppera. I to wszstko na koszt podatkowicza w kraju ktory nazywa sie demokratycznym.

  To nie bylo samobojstwo. To bylo morderstwo polityczne. Zabetonowany system wladzy bal sie Leppera. Zadna komisja sejmowa tgo nie wyjasni. Tylko i wylacznie otwarta komisja publiczna. Musi to byc komisja w sklad ktorej wchodza osoby poza zasiegiem dozywotnich dyktatorow partyjnych. Komisja w ktorej sklad wchodza miedzynarodowi eksperci. Tylko to ma sens.
 • 2011-08-07 09:54 | Forward

  Red.aktorzy GW i POlityki na straży niepokalanego Leppera

  Żakowski oznajmia światu, że „Lepper to ofiara nacisków, brutalnej nagonki CBA”. I od razu zręcznie zaprzęga nieboszczyka do politycznej bieżączki: „jak się teraz czuje Andrzej Czuma, który zaproponował raport zaprzeczający istnieniu nacisków… A tu odchodzi człowiek, który był ofiarą tych nacisków…”
  Gwoli ścisłości, Żakowski mówił w TVP Info, ale gazeta.pl zapewne nie bez powodu uznała jego wynurzenia za godne czołówki. I jeszcze warte wzmocnienia opinią profesora Osiatyńskiego, że Lepper „był wybitnym Polakiem”.
  Nazwać to teatrem absurdu byłoby obelgą dla teatru. Pomińmy już, iż rzekoma „brutalna nagonka CBA” miała miejsce dość dawno już temu, i że sprawa zamknięta została wyrokiem sądu, który generalnie potwierdził korupcyjne zarzuty. Pomińmy, że jeśli przyjąć, iż Lepper faktycznie powiesił się sam z własnej woli (o co bym się, przynajmniej na razie, nie zakładał na pieniądze) i że faktycznie nastąpiło to wskutek jakiejś „nagonki”, to karierę załamała mu raczej „brutalna prowokacja” „Gazety Wyborczej”, która przez wiele miesięcy intensywnie zniesławiała go w związku z rzekomym gwałtem na Anecie K. − z którego to akurat zarzutu sąd go oczyścił.
  Boże mój, czy naprawdę trzeba przypominać, co przez lata pisał i mówił Jacek Żakowski o Lepperze? Co o nim pisały „Polityka” i „Wyborcza”, co mówiono w należącym do nich „Tok FM”? Nie chcę po raz enty zadawać retorycznego pytania, czy ich czytelnicy i słuchacze są naprawdę tak kompletnie bezmózgimi baranami, że z dnia na dzień można ich z „białego” przestawiać na „czarne”, a oni nawet nie zauważą, że wraz z całym stadem biegną w zupełnie innym kierunku niż wczoraj. Ale czasem sam się dziwię, że aż do tego stopnia! Może powinienem się przestać dziwić już po tym, jak Renata Beger z wyszydzanej prostaczki od Kofana Anana została przeformatowana na salonową ikonę walki z korupcją, jak salon, z Żakowskim włącznie, nagle rzucił się z zajadłym poparciem dla projektu wspólnego rządu Samoobrony, LPR i PO z premierem Januszem Kaczmarkiem… Na miły Bóg, Lepper, przez wiele lat stanowiący dla Salonu uosobienie chamstwa, tępoty i w ogóle wszystkiego, co najbardziej godne pogardy u „gorzej wykształconych i małych ośrodków”, groteskowe wcielenie polskiego motłochu − za sprawą kawałka liny staje się oto w jednej chwili świętym męczennikiem, którym okładać można nie istniejące już CBA i Andrzeja Czumę. Czysty Witkacy!
 • 2011-08-07 16:39 | sugadaddy

  Re:W niektórych przypadkach

  Warszawiaku, a jak nazwiesz to, jak ktoś bierze kredyt, a potem go z premedytacja nie spłaca? Nie jest to przypadkiem zwykłe złodziejstwo?
  Ciekawy jestem kto cie tak sponiewierał, aż ci chyba trochę na mózg padło.
 • 2011-08-07 16:44 | sugadaddy

  Re:W niektórych przypadkach

  A przez kogo to Lepper był zaszczuty? Bo mnie się wydaje, że zaszczuwać to go mogli jedynie wierzyciele; gwoli wyjaśnienia, gdybyś nie wiedział - wierzyciel to ten, co ktoś jest mu winien forsę.
 • 2011-08-09 01:20 | Michu

  Re:W niektórych przypadkach

  Również nie mogę się nadziwić opisanej sytuacji.
 • 2016-04-01 16:42 | jacek2

  Re:W niektórych przypadkach

  Rozmowa ta teraz brzmi jak memento ....Niestety Tusk nic nie zrobil , z tego co proponowal Lepper tuczac pisowska hydre przez 8 lat...!!
 • 2017-10-24 10:38 | azur

  Re:W niektórych przypadkach

  Potwór polityczny - bardzo trafne określenie.
 • 2017-10-24 11:38 | jakowalski

  Re:W niektórych przypadkach

  To kto zamordował Leppera, czyimi rękami i dlaczego?