Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rosja aż po biegun

(3)
Gdyby dzisiaj jakiś nowy Kolumb odkrył nieznany ląd - na nic by się zdało zatykanie flagi.
 • 2007-08-07 23:43 | JanP.

  Mocarstwo

  Jak juz wielka Rosja nie moze nic zagarnac, to chocby Biegun Polnocny. Zycie ludzkie w Rosji nigdy nie mialo znaczenia.
 • 2007-08-08 17:22 | agata26

  poskie komentarzyki o Rosji...

  ... nadaja sie do szkoly dziennikarstwa, obok takich klasykow gatunku jak "Der Angriff", "Prawda", "New York Post" czy "Xenminzipao". Zawsze to samo : blah blah blah "roszczenia mocarstwowe" wymiennie z "pretensjami do odgrywania roli" a a na koniec drobne uszczypliwosci w stylu "a u was bija Murzynow".Ludzie (a jest was tylu) , czy nie moglibyscie zderzyc waszych glowek zeby wymyslic cos oryginalniejszego ?
 • 2007-08-12 01:52 | Max

  Agata26:

  Gratuluje trafnego komentarza i niezaleznego spojrzenia (szczegolnie jesli jestes w kraju). Aczkolwiek czegoz innego mozna sie spodziewac. Polska to kraj bez wiekszego globalnego wplywu na swiecie. Nikt tez w Nowym Jorku, Moskwie, Londynie czy Tokio specjalnie nie nadstawia ucha na to co polskie tzw. "srodowiska opiniotworcze" maja do powiedzenia w sprawach swiatowych. Z takiej raczej niskiej pozycji na drobne uszczypliwosci zawsze mozna sobie pozwolic. A nawet to i kusi.