Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Esbecy w niebycie

(5)
2007-08-08 12:48 | Polityka.pl
 • 2007-08-08 12:48 | duru

  Lustracja wg. Kaczyńskich, to cyrk.

  Esbecy i Zomowcy, chcecie być na topie, złóżcie lojalkę braciom Kaczyńskim, będzie ok., wasza przeszłość nie ma znaczenia.
 • 2007-09-27 07:52 | BYŁY

  Zdrada!

  Bez względu na piękne słówka w jakie ubrane są motywacje tych ludzi-jedno pozostanie nie do zakwestionowania: TO BYŁA ZDRADA zasługująca na potępienie! Może ci panowie zechcą zwrócić te pensje, które pobierali jako oficerowie Służby Byezpieczeństwa?
 • 2007-10-01 19:28 | nn

  A co z innymi aresztowanymi i skazanymi

  Nie podję swojego nazwiska celowo. Jestem byłym oficerem SB . Pracowałem w wydziale zajmującym się rozpracowywaniem opozycji w Gdańsku. Po aresztowaniuAdama Hodysza nastąpiły jeszcze trzy aresztowania w Gdańsku. Jednym z zatrzymanych był mój kolega o którym w jednym z wywiasdów mówi Bogdan Borusewicz >Drugim był pracownik wydz .II a trzecim Ja . Oskarżono nas o współpracę z podziemnymi strukturami "Solidarności" oraz o łapówkarstwo. O tym co zrobiłem dowiedziałem się od prokurator Mierzejewskiej z prokuratury warszawaskiej. Nie popełniłem żadnego z zarzucanych mi czynów Mój obrońca mec.Władysław Pociej był tego samego zdania zdania.Odsiedziałem 3 lata .I do dnia dzisiejszego ani B.Borusewicz ,ani Adam Hodysz nie pomogli mi się oczyścić z zarzutów. A o naszej sprawie wiedzieli wszystko. Jako obserwator w sprawie uczestniczył niezapomniany mmec Siła-Nowicki który jak tylko potrafił podtrzymywał nasze rodziny na duchu. syg. akt 15 IIDS/86 Prok. Woj. Warszawa .Oni tj.SB pod koniec swojego panowania wsadzała do więzień także niewinnych tylko po to aby utrzymać innych funkcjonariuszy w strachu. Bo nie wszyscy byli tacy zli jak ich się opisujePozdrawiam innych pensjonariuszy Pawilonu III A.ŚŁedczego W-WA Mokotów w okresieod27.071986 do 26.03 1988 roku.
 • 2007-12-14 17:40 | obywatel PRL

  Nie esbecy tylko SB

  Smieszne tysiace pracownikow SB a nei esbekow/pismaki/pracowało uczciwie dla POLSKI dzieki tej pracy ojczyzna nasz w 1981r zostala uratowana/Przyjdzie czas na rehabilitacje wszystkich pracownikwo sluzb specajlnych.Po 1975r były to uczciwe deliaktne, intelig.sluzby w obozie socjalistycznym