Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wakacje władz

(2)
Życie polityczne wre, ale w rządzeniu krajem – przerwa.
  • 2007-08-09 00:33 | babette666

    urlopy rzadowe

    na urlop trzeba zapracowac, nie widze zadnych logicznych powodow dlaczego czlonkowie rzadu IVRzeszy jada na wakacje skoro zrobili sobie wakacje od 2 lat bawiac sie w Sejmie na koszt podatnika i urzadzajac cyrkowe konferencje prasowe, nawet Busch czy Blair nie dali tyle konferencji prasowych przez 5 lat co PiS z koalicjantami w 2 lata, dom wariatow bez dozorcy
  • 2007-08-09 23:17 | sewelas

    urlopy rządowe

    dozorce to oni mają, to nawet kapo, tylko, że też na wakacjach