Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybory! Chyba, że...

(6)
Lech Kaczyński i Donald Tusk zgodzili się, że jesienne wybory są nieuchronne. Ale pojawia się kilka wątpliwości.
 • 2007-08-10 11:55 | JKJK

  Nie będzie wyborów na jesieni

  Na blogu red. Paradowskiej większość blogowiczów śmie twierdzić (wbrew p.Tuskowi), że wyborów wcześniejszych nie będzie i ja także tak uważam.Pan Donald Tusk po raz któryś został wmanewrowany w sytuację dla niego bardzo niewygodną, z której nie tak łatwo wyjdzie.Dzisiejszy komentarz p. Lipińskiego jednoznacznie na to wskazuje.
 • 2007-08-10 12:36 | halny

  Widac, widac ...

  na twarzy Tuska uśmieszek zdrajcy, niestety.
 • 2007-08-11 07:44 | Wojtek

  Wybory

  Jesienne wybory w zasadzie nic nie zmienia. Jezeli dojdzie do koalicji PO PIS to stracone 4 lata.
 • 2007-08-12 12:02 | polonka54

  Wybory?

  Witam JKJK!!!Jesteśmy świadkami wydarzeń, które zaiwaniają z prędkością światła. To jest mistrzowstwo świata, ja nie nadążam z komentowaniem tego wszystkiego. Okazuje się , że Dżarek też ma "taśmy" - jeszcze może się okazać, że zaskoczy nas czymś "wybuchowym". Wybory mogą nie dojść do skutku , bo I-szy Bliźniak trzyma się władzy bardzo kurczowo. Przyspawał sie.Pamietacie - obiecał P O , ze nikomu jej (władzy) nie odda. Co myslicie??? Pamietam, był w Stanach taki gość, nazywał się HOOVER - on też miał kwity na kazdego. Pa,pa
 • 2007-08-12 21:19 | Oliveira

  Wybory? czy "kryzys"?

  Również na blogu p. Paradowskiej pojawiła się sugestia, że 22 sierpnia w życie wchodzi ustawa o "zarządzaniu kryzysowym"; czy to rzeczywiście przypadek, że 22 sierpnia to dzień pierwszego po wakacjach posiedzenia Sejmu, a przed tą datą odbywa się pozbywanie się niepewnych i potencjalnych "łamistrajków" z LPR i Samoobrony, ale także z PiS? (patrz: Kaczmarek) Oby to był przypadek...
 • 2007-08-15 14:29 | ja

  wybory

  Przedewszystkim zmiana ordynacji aby to ludzie wybierali a nie tusk,kaczyński czy leper to właśnie korupcjogięnne i tworzy się mafie.Dziennikarze powinni to ludziom uświadomić.