Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

aaa

(3)
Z redaktorem naczelnym 'Playboya' o obsesji brzucha, rozbieraniu feministek i poważnych czytelnikach.
 • 2007-08-13 11:51 | unflaumig

  .

  ja mam spiskowa teorię "dziejów brzucha":-)moim zdaniem, to zwykły interes firm kosmetycznych, parafarmaceutycznych itp sprawia, że promuje się wyłącznie piękna cerę, ogolone nogi i wszystko inne, błyszczące włosy, białe, równe zęby i złotą opaleniznę...
 • 2007-08-13 12:59 | Kpr

  odnośnie brzucha

  dla mnie w wystającym brzuchu nie jest odpychającym czynnik estetyczny,tylko rzecz zgoła inna. Jest to zwyczajnie objaw braku kultury,tyle że nie osobistej a fizycznej. Nie można całego swojego czasu poświęcać pracy,rozrywce 'umysłowej' i jedzeniu. W życiu należy również zaznać sportu,bo on człowiekowi jest zdecydowanie potrzebny.
 • 2007-08-23 09:24 | sewa1

  Scarlett Johansson / Kinga Dunin

  Wyjatkowo trafne byly Panskie komentarze dot. Scarlett Johansson oraz Kingi Dunin. To jak dzien i noc brrrr....