Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Strach

(2)
Prezydent i premier pojechali na wakacje, dziennikarze zaplanowali urlopy, a tu okazało się, że żadnych wakacji nie ma i nie będzie.
  • 2007-08-13 16:33 | freya

    Zamki na piasku

    Racja, jak najbardziej! Jakżeby miało się nie sypać, skoro cała konstrukcja usypana była z piasku. Wystarczyła więc jedna większa fala, a wszystko diabli biorą (takie plażowe skojarzenia;). Tylko mam wątpliwości co tego sformułowania:"wydajnie współpracujący na rzecz i w imieniu Czwartej RP". Otóż to "wydajnie" to gruba przesada. Jak mozna "wydajnie" przesypywać piasek z jednego kąta w drugi???
  • 2007-08-14 23:02 | mt

    grajdolek

    W tej samej konwencji.Boje sie, ze opodal zaczyna piasek przesypywac Tusk. Oby ta zabawa nie zaczela mu sie podobac.Moze dojsc do bijatyki w grajdolku o lopatke i wiaderko.