Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Najgroźniejsza broń IV RP

(6)
Dyktafon cyfrowy. Jest mały, błyszczący i bez trudu mieści się w wewnętrznej kieszeni marynarki i może stać się zarówno najlepszym przyjacielem polityka, jak i jego śmiertelnym wrogiem. Przekonał się o tym Zbigniew Ziobro i Andrzej Lepper.
 • 2007-08-17 14:04 | Mieczsilver

  Brak zaufania

  Z uporem maniaka wszelkie kryzysy polityczne zapisywać będę ustawie zasadniczej,która ordynacją wyborczą wpływa na ogłupianie obywateli.Do demokracji trzeba dorastać w sprzężeniu zwrotnym partie-obywatel.Organiczną pracę mogą zabezpieczyć dwa konkurujące ze sobą ugrupowania mające możliwości do prowadzenia analizy i przygotowywania debaty aby dać odpowiedż na przyjęcie zasadniczych kierunków działania.Tworzone koalicje to egzotyka,która zawsze będzie rodzić nieufność,tym bardziej,że politycy wyrastają z zakorzenionych zwyczajów braku praworządności.Dzięki środkom technicznym mamy możliwość dowiedzieć się jak funkcjonują ludzie mający mandat wyborczy przy jednoczesnym wzajemnym braku zaufania.Brak praworządności gdy partia miała patent na mądrość zostało przeniesione na system wielopartyjny,czemu sprzyja tajne państwo.Brak otwartości rodzi reakcję stosowania metod podstępnych,które są domeną szkoły specjalnej,też jak się okazuje przynoszącej ten skutek,że polityczni szulerzy zaczynają się obawiać skutków swojego postępowania.Takie są konsekwencje antyobywatelskiej ustawy zasadniczej,której oczekiwana weryfikacja napotyka na takie partyjne opory.Potwierdza to moja historia pisania listów Tropem Wrogów Społeczeństwa Otwartego z norwidowskimi mottami.Jest w niej i rozdział stanowiący o sile braku praworządności.
 • 2007-08-17 17:05 | Alfred Rowinski

  Sprawa podsluchu min. Ziobry

  Droga Redakcjo!Mieszkam w Szwecji.Ostatniopolska tw.poswiecila duzo miejsca na temat podsluchiwania min.spraw.kontra bylego min.W szwecji byloby niemozliwe.Nikt z komentatorow niezaragowal.Polska zyje w demokracji,a nie w dawnym systemie. Jak regoluje toprawo w Polsce?Prosze o odpowiedz,co otym sadzi red.polityki Pozdrawiam
 • 2007-08-22 21:31 | Starsza pani

  jest jak jest

  Gdyby w jakiejś firmie wszyscy się nagrywali,stosowali chwyty poniżej pasa,zamiast dązyć do rozwoju to marny jej los. Gorzej,że ta firma to Polska!!!
 • 2007-08-23 18:12 | Stas

  Najgroznijsza bron

  I bardz dobrze,ze pan Ziobro mial dyktafon.Wiadomo nie od dzis kim jest lepper.Jakos nikt z polityki tygodnika opiniotwurczego nie mowi jasno lepper tys to klamczuch i oszczerca tylko probuje sie manipulowac jego oszczerstwami.Najlepszy przyklad , zrobil zakowski.Widze ze tygodnik polityka jest zawiedziony poniewaz teraz nie bedzie mogl manipulowa opinia publiczna w tej sprawie.
 • 2007-08-23 19:40 | borowiec

  Ludzie premiera, a nie dyktafony.

  Premier Kaczyński powołał swojego bardzo zaufanego człowieka na stanowisko szefa Biura Ochrony Rządu, może aby nie musieć uzywać dyktafonów.
 • 2007-08-24 15:34 | Sony User

  ICD-MX20

  W zestawie z software'm Dragon Naturally Speaking v.9 to bardzo pozyteczne urzadzenie.Ziobro bylby lepszy w reklamie Sony niz jako minister sprawiedliwosci.