Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

"Ziobro inspiruje ataki na Wassermana"

(2)
2007-08-21 07:49 | Polityka.pl
  • 2007-08-21 07:49 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    Właściwe miejsce dla polityka

    To być przy władzy lub w opozycji.Brak praworządności był wpisany w kontrakt okrągłostołowy i z tym problemem widać jak trudno się uporać.To co ujawniają zdymisjonowani ministrowie stanowi świadectwo,że sami wcześniej powinni podać się do dymisji o ile są prawdomówni.Jak obywatelska inicjatywa na rzecz praworządności rozbija się o mur układów w instytucjach stanowiących o demokratycznym systemie państwa pokazuje historia pisania listów TWSO z norwidowskimi mottami.Jest w nich i rozdział dokumentujący polityczne szulerstwo w łonie partii i tych będących przy władzy jak i opozycyjnych.Dalej funkcjonują wzorce partii mającej patent na mądrość z rozbieżnością słów i czynów.