Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Góra pieniędzy

(2)
Gdzie obecna ekipa buduje przystań na gorsze czasy?
  • 2007-08-22 14:16 | andy

    !

    Brawo! A "Lwica lewicy" przed sądem! Ciekawe, czy nie powinna na innej sali, ale również na ławie oskarżonych siedzieć pewna pielęgniarka ze Słupska, czasowo dorabiająca jako posłanka rządzącej (jedynie słusznej rzecz jasna!) partii???
  • 2007-08-23 16:14 | Stary Polak

    socjalisci

    Nie moze mnie nic zadziwic po kilkudziesieciu latach zycia.Obecna wladza to gorsza odmiana komunizmu,gorsza bo uprawia fasadowa demokracje i mami tych ktorzy oczekuja ze wladza ma za nich myslec i decydowac a oni sami maja zyc jak rosliny doniczkowe. Ludzie zapominaja o swoich roslinkach i przypominaja sobie o ich istnieniu od czasu do czasu a politycy o ludziach tylko z okazji wyborow.