Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W najnowszym numerze POLITYKI

(3)
 • 2007-08-29 20:47 | czytelnik

  O co chodzi ?

  Dlaczego w spisie treści nie ma artykułu red. J. Żakowskiego?
 • 2007-09-07 22:10 | bez autora

  komentarz ogolny

  nie widze mozliwosci wyslania maila do autorow tekstow w "Polityce". Byloby milo gdyby stali feletionisci mieli swoje e-maile i mozna by im szybko i sprawnie przeslac mail.
 • 2007-09-12 17:31 | broker77

  Pic

  Cyfrowe wydania działają jak dotąd w wersji demo.po wysłaniu sms otrzymalem wiadomosć informującą o zapłacie bez żadnego linku aktywującego itp.Program Zinio -występują problemy z instalacją z powodu braku certyfikatu wystawcy.No i absolutny brak raekcji na reklamacje.Uważam firmę za bardzo nierzetelną tylko co w tym szemranym towarzystwie robi "POLITYKA"