Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stan rozdwojenny

(2)
Być może największym z błędów braci Kaczyńskich okaże się ten, że stanu wojennego nie wprowadzili odpowiednio wcześnie.
  • 2007-08-31 09:15 | Kalina

    Nie ma sie z czego smiać...

    Jak wyzej
  • 2007-08-31 17:32 | andrzej

    prawda

    pamiętam grudzień 1970 - to boli do dziś -patrz poniżejPrawdy ks.Tischnera w Kancelarii Prezydenta RPPorównaj zyciorysy jej Szefa - M.ŁopińskiegoEncyklopedia Wikipedia - http://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_%C5%81opi%C5%84ski Strona oficjalna- http://www.prezydent.pl/x.node?id=3042630Przeslij dalej w imieniu prawdy BO :Prof. dr hab. Antoni Smoluk, ekonometra, jest kierownikiem KatedryMatematyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu pisał :"...Żyjemy w niezwykle demokratycznych czasach. Kłamstwo zaaprobowane przezwiększość i sto razy powtórzone staje się prawdą. Także prawdą naukową.Jeśli tysiąc osób przez kwadrans na stojąco oklaskuje dowód twierdzenia, todowód jest poprawny. Istota dowodu? Zrozumienie? Kto by się tym martwił.Jest przecież tak pięknie..." - z artykułu P.Profesora z 1999 http://www.forumakad.pl/archiwum/99/9/artykuly/10-polemiki.htm