Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polityka wraca na giełdę

(3)
„Karzące ramię sprawiedliwości” potrafi mimowiednie rozdawać razy całkiem niewinnym.
 • 2007-08-31 16:31 | r-t

  .

  może ekipa chciała kupić sobie akcje za małe pieniądze i to dlatego cały ten cyrk...;-)
 • 2007-09-01 05:33 | czapla

  hieny

  Niedawno ogladalem film o naturze,prawach buszu.Widzialem na poczatku , jak hieny zerowaly na tylach Krola Lwa.Hiena - to zwierze, ktore w pojedynke jest plochliwe i bezradne - jenak, gdy sie zjednoczy do czego bezpardonowo i zapamietale dazy jest nabardziej wyrafinowanym i niebezpiecznym zwierzakiem.Jezeli jest juz na panteonie nie pozwoli sobie odebrac tego , co wsposob podstepnyi czyim kosztem uzyskala.Na filmie jednak nie widzialem aby kaczki przechodzily taka metamorfoze .No coz - w przyrodzie wszystko jest mozliwe............?
 • 2007-09-01 09:00 | Kalina

  A Jukos?

  A co się działo, kiedy aresztowano Chodorkowskiego? Dzieki temu Jukos juz chyba jest panstwowy, albo mam złe wiadomosci