Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Spowiedź Kaczmarka

(16)
2007-09-01 00:40 | Polityka.pl
 • 2007-09-01 00:40 | Bobola

  Plotki ipomowienia

  Lubie czytac o podszewce zdarzen politycznych pewnie tak samo jak kazdy inny hobbysta polityki. Ale w tych wypowiedziach nie ma niczego istotnego. Szczesliwie nie musimy jeszcze wysluchiwac ploteczek szoferow. Jesli cos zadziwia to szlachetna prostaota bylego ministra. Wydawaloby sie, ze na stanowisku szefa MSWiA powinien byc ktos, kto przynajniej potrafi poslugiwac sie porawnie jezykiem ojczystym.
 • 2007-09-01 03:27 | GMATIAS

  Kaczmarek -klamca i przestepca

  Kaczynscy to Patrioci i utalentowani przywodcy.Redaktorze,jak Panu nie wstyd drukowac takie klamstwa.????????
 • 2007-09-01 09:45 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Wynurzenia osobiste

  Ważne dające tło osobistego stosunku do najbliższych znajdujących się w grze ostatnich wydarzeń wokół braku praworządności.Czy tym redaktorzy chcą przesłonić istotę problemu wymagającą poszukiwanie prawdy.Jak na brak praworządności reagują instytucje stanowiące o demokratycznym systemie państwa opisuję w swoich listach Tropem Wrogów Społeczeństwa Otwartego z norwidowskimi mottami.Antyobywatelską ustawą zasadniczą odebrano Obywatelom możliwość udziału w personifikowaniu układów.W USA plagę korupcji ograniczono instytucją "świszczących gwizdków" dającą ochronę prawną dla tych,którzy mają ambicję uczestniczenia w walce z tą patologią życia publicznego.Tak powinien postąpić J.Kaczmarek będąc przekonanym o nieprawidłowościach jakie dopiero teraz zgłasza.
 • 2007-09-01 11:07 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Wynurzenia osobiste

  Ważne dające tło osobistego stosunku do najbliższych znajdujących się w grze ostatnich wydarzeń wokół braku praworządności.Czy tym redaktorzy chcą przesłonić istotę problemu wymagającą poszukiwanie prawdy.Jak na brak praworządności reagują instytucje stanowiące o demokratycznym systemie państwa opisuję w swoich listach Tropem Wrogów Społeczeństwa Otwartego z norwidowskimi mottami.Antyobywatelską ustawą zasadniczą odebrano Obywatelom możliwość udziału w personifikowaniu układów.W USA plagę korupcji ograniczono instytucją "świszczących gwizdków" dającą ochronę prawną dla tych,którzy mają ambicję uczestniczenia w walce z tą patologią życia publicznego.Tak powinien postąpić J.Kaczmarek będąc przekonanym o nieprawidłowościach jakie dopiero teraz zgłasza.
 • 2007-09-01 11:23 | G - Man

  Krauze - Kaczynski

  moze w koncu trafi do wyborcow pis -u, ze ich prezydent to jeden z dobrych kumpli p. Krauze ( skadinad bardzo pozytecznego biznesmena). Nietrudno sie domyslec, dlaczego Kaczmarek wlsnie odmowil zeznan w prokuraturze - jasne jest, ze nie tyle co wie, tylko kogo chce chronic.Przed spotkaniem z p. Krause byl 2 godz. w palacu prezydenckim. chyba nie na kawie od 21.00 do 23.00Kogo moze chronic jest chyba (nawet dla srednio inteligentnych wyborcow pis) jasne.zaloze sie ze swoja wiedze ujawni dopiero po wyborach. teraz zawarl chyba swoisty uklad z pisem - teraz (do wyborow)milczysz - my nier zrobimy ci krzywdy.
 • 2007-09-01 17:27 | helena

  odwagi

  brawo panie kaczmarek niech pan walczy
 • 2007-09-02 01:56 | janusz

  ... to klęska osobista byłego ministra

  To kpina z rozumu , co ten pan opowiada . Minister RP nie idzie jak dziewczyna hotelowa o 12-tej w nocy i nie czeka na korytarzu , aż go wpuszczą do pokoju ?Następnego dnia zaprzecza , że tam rozmawiał z wielmożą ?To jest dramat. To jest własnie ten "układ".
 • 2007-09-02 09:14 | Saba

  Wróg

  Narescie sytuacja normalizuje się. Prokuratura zamyka codziennie kilka osób,ale to trochę słaba walka z korupcją. Prokuratura powinna w ramach tej walki, zamykać canajminiej tysiąc osób dziennie, a i przy takiej wydajności walka potrwa kikadziesiąt lat.Premier i prezydent powinien trochę pomyśleć, i opracować skuteczniejszą metodę, walki, może np dziś walczymy z korypcją w Warszawie to kilka nowoczesnych zabawek (a już ich kila mamy) i już po korupcji i tak po kolei. Może układ w ten sposób zlikwidujmy układ. Tylko premier z prezydentem muszą sie wziąć do roboty a nie gadać.
 • 2007-09-02 16:16 | Aurelius

  niewiarygodny...

  Coś z tą wiarygodnością p. Kaczmarka rzeczywiście jest nie tak. Zaraz po opuszczeniu prokuratury w miasteczku zorganizaowanym przez LPR mówił, iż z Krauze zapoznał go prezydent Kaczyński, tutaj czytamy z kolei, że to pan Biernacki był tym, który go zapoznał z rekinem prezesem Prokomu.
 • 2007-09-03 10:40 | henio

  prawda

  Brawo Panie kaczmarek ma pan dużo większe poparcie niż to przedstawiają media rządowe
 • 2007-09-03 14:21 | Dominika

  komentarz

  Nie wiem, jak to się dzieje, że ta cała sytuacja z Kaczmarkiem niczego was nie nauczyła. Słyszałam relacje Latkowskiego w TVN 24 a potem konferencję białoczerwonego miasteczka z Kaczmarkiem i Giertychem w roli głownej. Widziałam jak Kaczmarek potraktował Latkowskiego. Po prostu żal mi się zrobiło tego chłopaka. Czy ta sytuacja niczego was nie nauczyła?!\Jak możecie wierzyć człowiekowi, któremu tylokrotnie udowodniono klamstwo?!
 • 2007-09-03 20:26 | Michał z Warszawy

  SPRZECZNOŚCI

  COŚ JEST NIE TAK. Przecież w piątek wieczorem, po konferencji prokuratury, panowie z Polityki stwierdzili w TVN24,że to Kaczmarek powiedział im,że to co mówił w sejmie to "ściema"! To jak to się ma do tego artykułu?
 • 2007-09-03 22:43 | kolo

  Przeciek

  Przeciek mógł nastąpić w wyniku zbiegu wydarzeń wynikających z nieodpowiedzialnego działania polityków i ludzi kierujących operacją "Lepper". Istnieje duże prawdopodobieństwo, że minister Spraw Wewnętrznych i Administracji powiadomił szefa Biura Ochrony Rządu o prowadzonych przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Centralne Biuro Antykorupcyjne działaniach w stosunku do Leppera. Nie bronię obecnego ministra SWiA, ale logika działań administracyjnych, wymusza takie działanie. Każdy inny minister nadzorujący BOR, powiadomiony przypadkowo lub celowo o działaniach operacyjnych w stosunku do osoby chronionej przez nadzorowaną przez niego formację, powinien zrobić to samo. Wykrycie przez funkcjonariuszy ochrony osobistej Leppera, np. inwigilacji wzrokowej, czy akustycznej, nie wspominam już o samej próbie zatrzymania, mogłoby przynieść nieoczekiwane i tragiczne w skutkach konsekwencje, łącznie z fizyczną konfrontacją. Ponadto, z dotychczasowej praktyki wynika, że żadna służba nie zaryzykowałaby prowadzenia jakichkolwiek działań w stosunku do osoby chronionej przez BOR, bez wiedzy szefa tej formacji i bez jego pomocy. To byłoby zbyt ryzykowne. Stąd szefa BOR, o działaniach w stosunku do Leppera, mógł powiadomić ktoś inny. Natomiast, szef BOR powiadomił swoich podwładnych. Resztę można się domyślić.
 • 2007-09-03 23:58 | EDYTA

  P.Kaczmarek

  Jestem z panem całym sercem,niech pan walczy z nimi.Mam nadzieję,że sie nie zawiodę na panu,a jesli nawet pan klamal to napewno mial pan powod.powodzenia.Moi znajomi,mimo wszystko są po pana stronie,bo jestesmy pewni,że nie powiedzial pan ostatniego słowa.
 • 2007-09-04 20:56 | Sebastian z Wrocławia

  Kaczmarek do boju!

  Jestem z Panem! brac sie za te "PTAŚKI"! Wałęsa się na nich poznał!a społeczenstwo dalej ślepe! Panie Januszu jest Pan naszą osttnią szansa!