Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Paszporty POLITYKI

(1)
Paszporty POLITYKI Jedna z najbardziej prestiżowych nagród kulturalnych w Polsce, wysoko ceniona zarówno przez artystów, jak i krytyków sztuki
  • 2007-09-02 11:34 | Michał Rosiński

    Paszport Polityki za 2007 r.

    Nie wiem czy mogę, ale jestem świeżo po lekturze książki Władysława Zdanowicz - Misjonarze z Dywanowa.Polski Szwejk na misji w Iraku" i jestem przekonany, że autor tej najlepszej książki ostatnich lat zasłużył aby otrzymać paszport Polityki. Dla mnie i wielu osób którzy byli w Iraku jest to najlepsza książka ostatnich lat napisana przez polskiego pisarza. Dziwi mnie, że do tej pory książka ta nie została zauważona przez redakcję kultury w takim tygodniku jak Polityka, która powinna wynajdywac takie smaczki i oryginalne talenty. Książka jest super, napisana świetnym żywym językiem, z wartką akcją i co najważniejsze możemy stawiac ją na równi nie tylko z Haszkiem, ale także z Hellerem- Paragraf 22, czy ksiązką Kirsta 08/15.Najlepsza książka ostatnich lat.