Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szybki tyranozaur

(3)
Ważący nawet do 8 ton słynny drapieżnik Tyrannosaurus rex, gdyby stanął dziś do zawodów biegowych, przegoniłby niejednego piłkarza.
 • 2007-09-04 17:51 | SZałot

  Bez sensu

  tyranozaur miał zbyt dużą mase ciała i jego nogi nie były dostatecznie umięśnione do osiągania takich prędkości. Masa jego mięśni no musiała by stanowić 80% masy całego jego cielska, żeby mógł biec z prędkością 30 kilometrów na godzine. Nie wiecie o co łazi.
 • 2007-12-01 12:44 | hubert

  spinozaur

  spinozaur spinozaur spinozaur spinozaur spinozaur spinozaur spinozaur spinozaur spinozaur spinozaur
 • 2011-07-27 12:43 | Siedem_tmnzd

  Re:Szybki tyranozaur

  dokładnie, serce t.rexa przy szybszym biegu po prostu pękało bo nie nadążało z pompowaniem krwi, a napięte mięśnie nóg miażdżyły mu żebra więc musiał chodzić pomału na największą prędkość jaką mógł wyciągnąć do 5 km/h :)