Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stany podsłuchane

(1)
W USA wychodzą na jaw 'cichociemne' techniki operacyjne administracji Busha.
  • 2007-09-05 06:33 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    Efekty wasalnej polityki

    Wzięły się po zawarciu bratestwa broni spadkobierców wojennego komunizmu z Aleksandrem Kwaśniewskim prezydentem "Oszustem" z demokratami wojennymi.Wypadki toczą się na zasadzie śnieżnej kuli.Manewr prezydenta dał parasol ochronny nad tajnym państwem czasów gdy partia miała patent na mądrość,a jej tajne państwo nie tylko reżyserowało ludzkie życiorysy,ale przestępstwa,a nawet i zbrodnie.Jaka pozostaje metoda walki z patologią życia publicznego.Tu mozna sięgnąć do wzorca USA "świszczące gwizdki" ale to nie pasuje do antyobywatelskiej ustawy zasadniczej.