Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fragment książki "Barbara Radziwiłłówna z Jaworzna-Szczakowej"

(3)
 • 2007-09-08 00:11 | TJ

  Pusto- jak pisał Gombrowicz- Pusto

  Nie wiem, co w tej literaturze tak powala krytyków na kolana?! Jałowa ta nasza litaratura, a Pan Witkowski niczym się nie wyróżnia. Język jakiś narzuca i myśli, że już błyszczy, i powiadają, że 'tak błyszczy, że to arcydzieło'. Wolne żarty. Kiedy, ktoś, gdzieś w tym kraju napiszę porządną, głęboką książkę wzorując się chociażby na Dostojewskim...
 • 2008-01-10 06:36 | kk

  dostojewski...

  ...to jest 19. wiek
 • 2008-03-27 22:06 | maryla

  nie rozumiem...

  powiesc witkowskiego ma niezwykla sile, jej bohater po trosze sam jest z dostojewskiego, z marzen, pragnien, mgly sukcesu i odmy wspomnien dawnej swietnosci...zamiast biadolic, radze jeszcze raz przeczytac i nie uzywac pretensjonalnych okreslen jak porzadna i gleboka ksiazka....