Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak sprzedać ten garnek

(11)
PiS znów reorganizuje polityczny spektakl. Dostosowuje się do sytuacji, do oczekiwań wyborców i z całkiem nowymi aktorami wprowadza do użytku nowe techniki perswazji.
 • 2007-09-11 14:28 | ehhh

  Straszne

  To straszne, ale prawdziwe, ehhh zmarnowane moje pokolenie (mam 29 lat)
 • 2007-09-11 15:37 | Sybirak

  Tak, to straszne

  I znowu będą przepychanki w parlamencie, bo PiS nie osiągając bezwzględnej większości, nie będzie mógł zawrzeć kopalicji (nikt z partii odpowiedzialnych nie będzie chciał zawrzeć koalicji z oszołomami typu Kurski- potwarca, Kuchciński cz KArski- głupki i oszuści), więc znowu PiS będzie musiał zawrzeć koalicję z Samoobroną, LPR, a może i UPR czy skrajną prawicę. Brr... Śmieszno i straszno.
 • 2007-09-11 17:05 | Kalina

  Antykaczyzm racjonalny

  Należę do osób, którym Pan Redaktor nie sprzedałby nawet jednego garnka, a co dopiero komplet. Nie działają równiez na mnie wyborcze marketingi, a zła sława panów K. tkwi w mojej swiadomości jeszcze od wyborow prezydenckich 1990 r. Nie wiem tez, czym prok. Engelking zrobil wrazenie na odbiorcach jego jarmarcznego przedstawienia, bo filmy z kamery przemyslowej spora część widzów juz chyba widziała, a pytań polski wyborca nie ma zwyczaju stawiac ani przed takimi wystepami ani po. Pozostaje pytanie, co zrobić z gangiem, ktory żeruje na najnizszych instynktach ludzkich i wykorzystuje rzadka juz w tej chwili w Europie całkowita ignorancje i ciemnotę polskiego wyborcy. Nikogo juz nie ma w Sulejowku, więc trzeba sie pomeczyć i siegnąć po rozwiązanie z arsenału sposobow demokratycznych. Róznica miedzy PiS i PO bedzie zapewne niewielka. Wazne jest więc, zeby PO przejeła władzę z nadajacym sie do tego partnerem koalicyjnym. Nadaje sie do tego LiD, a raczej nadawał. Gdyby "twarz" LiD-u - pan Kwasniewski nie podłozył sie z jakims wywiadem dla obcej gazety. Jak mozna w tak waznym okresie tak sie zachowywać niefrasobliwie zamiast mieć oczy naokoło głowy?
 • 2007-09-11 17:07 | sprzedawca-garnkow

  Dobry artykuł

  Bardzo dobry artykuł. Mnie ale od dłuższego czasu ciekawi, kto wymyśla Kaczyńskim tę strategię. Daleko mi do popierania Kaczyńskich, ale jako specjalista z branży pełen zachwytu dla ich propagandzistów.
 • 2007-09-11 20:18 | FYLYP3G

  Głos w wyborach na ALLEGRO

  Długo zastanawiałem się czy iść na przyszłe wybory. Doszedłem do wniosku, iż jest to mój obywatelski obowiązek. Z tym, że mamy kapitalizm, a lepiej już nie będzie, więc wystawiłem swoje głosy na Allegro. Oddzielnie na Sejm, odzielnie na Senat. Przynajmniej będę jedną z niewielu osób, w tym kraju, która coś "z tego" "meksyku" będzie miała.Osoby zainteresowane zapraszam:SENAT (aukcja 7 dniowa)http://allegro.pl/item243687647_glos_w_wyborach_parlamentarnych_2007_senat_.htmlSEJM (aukcja 14 dniowa)http://allegro.pl/item243686827_glos_w_wyborach_parlamentarnych_2007_sejm_.html
 • 2007-09-11 20:25 | Jerry

  To sprytni politycy...

  Braci Kaczynskich nigdy nie lubilem i pewnie nie polubie ale... musze im przyznac, ze doskonale potrafia dobrac styl wypowiedzi i - calosciowo - propagandy do poziomu i charakteru ludzi, ktorzy moga na nich glosowac!
 • 2007-09-11 22:30 | nika

  I tak bede...

  I tak bede wraz z rodzina glosowac na PIS ! To jedyne ugrupowanie,ktore chce zrobic porzadek z postkomunistami.! Niech zyja Kaczynscy,niech zyje minister Ziobro!
 • 2007-09-12 00:15 | slawek

  postmozdze

  tak trzymaj, nie daj sie zwiesc byle "pseudoargumentom", wyraznie czas nie ma na Ciebie zadnego wplywu, rzeczywistosc jest poza Twoim zasiegiem, dziwie sie nieco, ze nie wspomniales o zydokomunie, czyzbys przestal miec ochote byc na fali?ludze sie tylko, ze rodzine glosujaca masz rownie liczna, co Twoj neuron
 • 2007-09-12 00:23 | slawek

  postmozdze

  tak trzymaj, Twoja odpornosc na realia jest godna medalu orla w kolorze do wyboru, proponuje cos w brazach, ludze sie tylko, ze Twoja, glosujaca rodzina jest rownie liczna, jak Twoj neuron
 • 2007-09-12 07:39 | Kalina

  Do Niki

  Jednego trudno odmówic PiS-owi: na wszystkich forach ostro dzialają delegaci partyjnego Wydziału Robienia Wody z Mózgow. A ty głosuj sobie na kogo chcesz. Nawet na Big Brothera.
 • 2007-09-13 18:03 | rav

  lizus

  Jacek Żakowski liczy, że wybory wygra LiD, lub przynajmniej bedzie rządzić w koalicji z PO. I wówczas on, naczelny krytyk PiS-u, zostanie wynagrodzony, np. stanowiskiem szefa TVP.