Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Damą być

(2)
Kulminacja obchodów X rocznicy śmierci Osieckiej.
  • 2007-09-17 17:00 | onkolog

    poprawka do artykułu

    z tego co mi wiadomo, to nie Mikuła(z całym szacunkiem dla kompozytora tych utworów) aranżował muzykę do tego spektaklu, ale dwie utalentowane aranżerki i moje zacne koleżanki, chyba ktoś tu się rozpędził w zeznaniach...a swoją drogą genialny spektakl i koncert, zarówno pierwsza jak i druga część
  • 2007-09-17 19:24 | meloman

    Aranżancja piosenek w spektaklu Damą być

    Proszę poprawić błąd - i to jaki! Piosenki w tym spektaklu zostały zaaranżowane przez Agnieszkę Szczepaniak i Agnieszkę Lach z zespołu Unique Unit do muzyki Jacka Mikuły - aranżacja to wielka praca nad muzyką i zespołem muzyków by uzyskać oczekiwany efekt w tym przypadku styl wykonawczy poszczególnych wielkich gwiazd piosenki, w które wcieliły sie aktorki wymienione w notatce. Aranżacja (Ag Lach-Szczepaniak) to zupełnie co innego niż kompozycja (Jacka Mikuły)Proszę o sprostowane tej nieścisłości krzywdzącej twórczynie znakomitej aranżacji.