Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Iran czy USA?

(4)
Po czyjej stronie jest racja – decydujesz Ty!
 • 2007-09-17 21:50 | TONY

  WOJNA

  iRAN I ROSJA TO ZAKALY SWIATA
 • 2007-09-18 22:42 | ws

  równowaga potrzebna

  Pakistan ma, Izrael ma, USA w Kuwejcie, Arabii i na okrętach ma, Rosja ma, to dlaczego Iran ma nie mieć?
 • 2007-09-19 11:50 | vivario_2007

  pseudorównowaga

  Indie też mają. A tak na marginesie, ponoć 'powodem' uderzenia na IRak była rzekomo posiadana przez ten kraj broń masowego rażenia. Później okazało się, że z prawdą niewiele to miało wspólnego. A ludzie w tym kraju nadal giną ... dziesiatkami ... codziennie ... Uderzenie na Afganistan miało na celu usunięcie Al-Qaidy, a skończyło się zainstalowaniem proamerykańskiego rządu, na którego prezydenta wciaż dybią różnej maści zamachowcy ... A wojna trwa ... a ludzie giną i giną ... O co więc chodzi z Iranem..? O dysponowanie bronią atomową, czy fakt że bedzie nią dysponował kraj nie lubiący Waszyngtonu...?
 • 2007-09-24 19:52 | junołhu

  wideo brrr

  Bush jest straszny w swojej smiesznosci ( wideo),a Ahmadinezad jest smieszny w swojej strasznosci. Boje sie obu po tym, co obejrzalam. Czy warto rodzic dzieci na taki swiat?