Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Marionetki w objazdowym cyrku PO

(3)
2007-09-18 14:57 | Polityka.pl
  • 2007-09-18 14:57 | iceberg

    Markowski jest pan małym człowiekiem

    Zastanawia mnie dlaczego pewien "gatunek ludzi" nie potrafi zachować się godnie. Jakim prawem, człowiek pokroju Markowskiego czyli zwykły partyjny aparatczyk śmie w taki sposób wypowiadać się o arystokratach Polski podziemnej i symbolach walki o naszą wolność. Prawda jest chyba taka, że im człowiek ma mniej zasług tym bardziej krzyczy (chyba dlatego, że mają wzór w postaci Kaczyńskiego, który nie ma żadnych zasług ale za to duże chęci żeby mieć pomnik wielkiego solidarnowciowca).
  • 2007-09-19 08:46 | ppp

    granice śmieszności i żenady

    Granice śmieszności i żenady nie obowiązują Kaczystów w Ziobrostanie. Kolejne z serii wynurzeń patologicznych łgarzy i krętaczy bez żadnego umiaru. Żołnierze Kaczynskich wiedzą mądrością objawioną i od nich nie odstaje Markowski, a kto to jest ????