Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z dużej chmury mały deszcz?

(2)
Nowa ustawa o supermarketach – będzie więcej okazji łapówkarskich.
  • 2007-09-18 17:39 | Sybirak

    łapówkarstwo

    W Polsce prawo jest uchwalane przez prawników, a ci muszą zabezpieczyć sobie na przyszłość zajęcie (śledztwa, postępowania prokuratorskie, oskarżenia, rozprawy, obrona, apelacje itd. No i Ziobrze trzeba też zabezpieczyć byt. "Ciemny lud" i tak nie dostrzeże tego i kupi wszystko, co imm "zero" powie.
  • 2007-09-19 15:17 | joanna

    czyżby prawnicy?

    Szanowny Sybiraku, właśnie problem polega na tym, że w Polsce prawo muszą stosować prawnicy, żeby zostać prawnikiem trzeba dostać się na bardzo oblegane studia, skończyć je i zrobić bardzo trudną aplikację. Ci prawnicy muszą stosować prawo, które uchwalają ludzie znaczy posłowie, którzy nawet nie muszą mieć wykształcenia podstawowego.