Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ja, wyborca

(3)
2007-09-19 00:31 | Polityka.pl
  • 2007-09-19 00:31 | Joanna K

    petycja o e-voting

    Z inicjatywy mieszkajacych za granica Polskow, ktorym zalezy na przyszlosci kraju powstala petycja o glosowanie internetowe w Polsce. Glosowanie internetowe, czyli tak zwany e-voting dziala sprawnie w wielu krajach na swiecie. Wprowadzenie takiej mozliwosci w Polsce na pewnozwiekszyloby frekwencje wyborcza, i umozliwilo oddanie glosu nie tylko tym, ktorzy sa poza Polska, ale rowniez tym ktorzy z innych przyczyn nie moga udac sie do swojego okregu wyborczego.Do Rzadu Rzeczpospolitej PolskiejW zwiazku z ogromna migracja mlodych ludzi, w celach zarowno zarobkowych., naukowych jak i innych oraz ograniczonej mozliwosci glosowania w polskich placowkach dyplomatycznych zagranica, znajdujacych sie czesto wiele kilomestrow od ich miejsca zamieszkania zwracamy sie z prosba o umozliwienie nam oddawanie glosu przez internet. Zalezy nam na losie naszego kraju i chcielibysmy miec mozliwosc uczestniczenia w nadchodzacych wyborach. Petycje mozna podpisywac na stronie:http://www.petitiononline.com/petycjap/petition.html
  • 2007-09-28 22:55 | sp5xvy

    Wieczny Senator

    Ciekawe, co się stało, że odwieczny senator z Warszawy, Zbigniew Romaszewski nie kandyduje w tych wyborach. Czyżby w Warszawie zabrakło członków PiSu do zbierania podpisów pod listami kandydatów. Pis jak widać jest bardzo słaby w Warszawie i boi się wystawić własnych kandydatów do Senatu