Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wykształciuchy leniuchy

(4)
Rozmowa z dr. Markiem Skałą, od 17 lat prowadzącym szkolenia z motywacji, przywództwa, negocjacji i PR.
 • 2007-09-26 12:16 | Kalina

  Super!

  Dlaczego pan Skała nie doradza panu Tuskowi? Moze wtedy nie opadałyby nam rece po kazdej jego wypowiedzi świadczącej, ze mowi do wyborców juz zdecydowanych, ze maja glosowac na PO
 • 2007-09-27 16:39 | aMOk

  Wszystko sie zgadza!

  Całkowicie się zgadzam. Szkoda że Skała sam nie startuje w wyborach - mój głos już ma. BTW - polecam Megalityczne szkolenia Skały - człowiek wychodzi z nich mądrzejszy o 5 lat.
 • 2007-09-27 21:27 | Teodora

  To nie ironiczne przezwisko

  Rokicina to jedna z żeńskich form nazwiska Rokita. To nazwisko żony. Nazwisko córki, jeśli jej pan Rokita doczeka, będzie brzmiało Rokicianka.
 • 2007-09-29 16:27 | Jolanta Libi

  NELLY ROKITA - żaden autorytet

  Sz.RedakcjoPani Nelly Rokita nie powinna reprezentować spraw Kobiet w Polsce. To skandal. Przede wszystkim nie jest rodowita Polką. Ona nigdy nie zrozumie spraw Polek. To bład obecnego Rządu. Całkowite nieporozumienie. Posiadamy w Polsce wiele wspaniałych kobiet z wielkim autorytetem i trudno nie pominąć faktu,że doradca ds kobiet przy Prezydencie RP jest wyborem nietrafnym i godzi w imie wszystkich polskich kobiet. Nelly Rokita wykorzystała moment gry politycznej i w sposób perfidny ,bez skrupułów przyjęła propozycję Prezydenta Lecha Kaczyńskiego żebrając o to stanowisko. Wstyd. Ta kobieta nie ma honoru,żadnej charyzmy i stała się tylko pośmiewiskiem. Łamana polszczyzna w ustach Nelly Rokity jest dowodem na to ,że nie może pełnić tak ważnej funkcji jakim jest doradca ds Kobiet na polskiej ziemi.. Żal mi tylko Jej męża Pana Jana Rokity ,który dał się wciągnąć w zagrywki polityczne.Szkoda.To FARSA.