Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybory: obowiązkowe czy dobrowolne?

(3)
Zapytaliśmy mieszkańców Warszawy, co myślą o wprowadzeniu obowiązku udziału w głosowaniu podczas wyborów.
 • 2007-09-27 00:44 | mihoo_13

  niewazne

  nie sądzę aby głosowanie musiało byc obowiązkowe to jest kraj wolny - kto chce to głosuje :)
 • 2007-09-28 18:41 | Teodora

  warunek

  Głosowanie powinno być obowiązkowe, pod jednym wszakże warunkiem: ordynacja powinna dopuszczać możliwość oddania "białego głosu", nie traktować takiego głosu jako nieważnego, lecz jako oświadczenie wyborcy: ja żadnemu z proponowanych na listach kandydatów nie ufam.
 • 2007-10-02 12:53 | jerzy z grudziądza

  wybory

  wybory obowiązkowe?...Doprowadzmy najpierw aby wybory znaczyły wybory a nie cyrk.Głos na niebościka się liczy bo to głos na partię.często w małych partiach są ludzie mądrzejszy od naszych rządzących ,ale nie daje się im szansy,bo logiczne żew dużej partii wystarci duża rodzina i można wybory wygrać.A to już zadatek na korubcję.Do tego udowadnianie o praworządności przez podkLadanie sera myszom w pułapce jak to bywa np.leper a ostatnio związane z helem, w ten sposób można zamknąć połowę polaków-może o to chodZi.W szpitalach też zlikwidowano bezrobocie bo brakuje lekarzy. Przez system straciłem conajmiej samochósd Ziobro widzi na kilometr a nie widzi nosa,dr. Religa niech zapewni dobrego okulistę.