Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Staniemy się drugą Irlandią

(2)
2007-09-30 16:35 | Polityka.pl
  • 2007-09-30 16:35 | Kalina

    ej, ta kampania...

    Kampania wyborcza ma swoje prawa. Dobrze byloby jednak, zeby liderzy PO nie równali do liderów PiS w wygadywaniu głupstw bez pokrycia. Pan Tusk dobrze wie, że nie czerwoni baronowie stoja na przeszkodzie drugiej Irlandii, jak wczesniej PZPR nie bylo jedyna przyczyna, ze nie stalismy sie druga Japonią. No i zastanawia mnie ta retoryka, ktora zauważyłam juz w wypowiedziach Bronisława Komorowskiego. Politycy PiS to ofermy, nieudacznicy, nawet "zamknąć" nie potrafią...Po co mówic takie rzeczy, skoro gołym okiem widać, że są sprawniejsi od PO?