Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sondaże na wybory

(3)
2007-10-02 21:06 | Polityka.pl
  • 2007-10-02 21:06 | PAL

    UFO, duchy i ankiety

    Nikt nigdy i nigdzie nie zapytal mnie o moje preferencje wyborcze. Nie znam nikogo z mojej rodziny i otoczenia, znajomych i sasiadow kto bralby udzial w jakichkolwiek ankietach. Mieszkam w Warszawie, pracuje w centrum w duzej firmie i z racji zawodowych spotykam sie z ludzmi zajmujacymi sie sprawami politycznymi. Dlaczego nikt nigdy wsrod nich nie widzial UFO, ducha czy ankietera, mimo ze na kazdym programie informacyjnym bombardowany jestem o istnieniu tych trzech zjawisk?
  • 2007-10-03 14:04 | John Reed

    Gloria dla SMS

    Od Lat mieszkam w Londynie i z nie ukrywana radoscia odkrylem wyniki sondazu wyborczego Polakow w Londynie. Otoz PIS ma tu tylko ok.20 % i blisko temy LiD a wiec ponad 60 % ma PO z czego sie bardzo ciesze. A sondaz ten oddaje ducha mlodosci polskiej w Londynie. Wiec SMS... schowaj babci dowod... jest wspnialy bo wowczas wygra bezapelacyjnie PO z LiD i zacznie sie wedlg hasla... czas na zmiany. Czego sobie i Polsce zycze. John, London