Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowe fotografie, stary styl

(1)
Absurdalne bardziej prawdziwe od realnego.
  • 2007-10-05 09:13 | ElaKa

    nowe fotografie

    ksiazki Janusza Andermana byly dla mnie od bardzo dawnegi czasu dowodem na to, ze sa ludzie ktorzy widza polaska rzeczywistosc w tak krytyczny i ciekawy sposob - czekalam z niecierpliwoscia na kazda nastepna.Urywki z jego ksiazek np. "Gra w klasy" pamietam do dzis. Jego jezyk, wnikliwe obserwacje i chyba tez duze uczucie do zwyklych ludzi nawet gdy sie z nich smieje zwasze mnie zachwycaly.Pierwsze "Fotografie" troche mnie rozczarowaly - ze wybral taka latwa forme przekazu - ale jezyk jest ciagle ten sam - niepowtarzalny - nadal czekam na cos, co mnie tak zachwyci jak jego pierwsze ksiazki! zycze powodzenia!