Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trudny pacjent

(1)
Książka Andrzeja Lubowskiego 'Kontuzjowane mocarstwo. Siła i słabość Ameryki' to opowieść także o Polsce.
  • 2007-10-08 13:55 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    Świat postulatów etycznych

    Ten świat traci na swoim znaczeniu gdy szkła biznesu bierze gorę nad szkołą ekonomii.To nad wyraz jest widoczne właśnie w Polsce kapitałowo zabiedzonej podatnej na różnorodne manipulacje.Vide przedwyborzy kabaret w rolach głównych z politycznymi szulerami.W dyskusji na formum GW podpisujący się pod syjonizmem zapytał co to jest świat postulatów etycznych?Odnosząc to do Polski warto analizować wątek syjonizm a polonizm.Poddając racjonalnej krytyce syjonizm nie można tego przesłaniać antysemityzmem.Tak jak racjonalną krytykę polityki zagranicznej RP nie można utożsamiać z antypolonizmem.Oczywiście wspólnym mianownikiem tej analizy ma być świat postulatóe etycznych.