Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przychodzi Polak na badania

(2)
Badania genetyczne otwierają niezwykłe możliwości zapobiegania chorobom. Czy jednak tak wyrafinowana profilaktyka się sprawdzi, skoro nie potrafimy korzystać z dużo prostszej?
  • 2007-10-10 16:41 | KW

    prosze o apel do NFZ!

    NFZ nie aktualizuje swoich baz adresowych, stad tak malo kobiet zglasza sie na badania. Mi przyslano zaproszenie na stary adres półtora roku po tym jak zmieniłam zameldowanie/zamieszkanie (ZUS wie)!Dowiedzialam sie o tym tylko dlatego ze siostra mieszka pod poprzednim adresem!Oczywiscie zmienilam adres w NFZ, ale ile Pan nawet nie wie o tym ze zaproszenie dostaly!Prosze wiec Polityke o wystosowanie apelu do NFZ - niech nie marnuja pieniedzy na wysylanie zaproszen, z ktorych nikt nie skorzysta!
  • 2007-10-17 21:20 | Kostrzewa

    bez

    Chciala bym "poznac" ( dane ) choc 10 pacjetow, ktorym odczulanie pomoglo!!!