Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sondaże na wybory (9)

(2)
2007-10-11 10:51 | Polityka.pl
  • 2007-10-11 10:51 | Janek

    TO ZWYKŁE BREDNIE, MOIM SKROMNYM ZDANIEM

    Te sondaże są całkowicie pozbawione obiektywizmu, nic niewarte. Co z tego, że są prowadzone dla GW, dla RzP, dla Wprost czy dla NYT, skoro wykonują je ciągle te same firmy, będące z reguły prywatnymi przedsięwzięciami gospodarczymi? Skoro można przycisnąć do muru krezusa p. Krauzego, to co dopiero jakiś tam biznes sondażowy typu „szczęka” na bazarze?? Zlecenie na 120% dla PiS? Nie ma sprawy, klient nasz Pan! Proszę bardzo! Tak to widzę, ale to moja prywatna opinia.Te wyniki mają się nijak do sondaży niezależnych, np. w jednym z nich w Internecie dzisiaj: PO – 42%, LiD – 31%, PiS – 15% (przybyło 1), Samoobrona – 6%, LPR – 3%, PLS – 3% Nie podoba się? To proszę spojrzeć na wyniki prawyborów we Wrześni, albo popytać o preferencje znajomych.