Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Posługa myślenia

(1)
W niedzielę, 7 października, wręczyliśmy 17 portfeli, z 25 tys. zł każdy, młodym, wybitnym naukowcom. Mamy już w sumie - po siódmej edycji konkursu - 139 stypendystów.
  • 2007-10-12 08:01 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    Zaufanie to za mało

    Chwała redakcji POLITYKI za ukłon w stronę młodych ludzi,aby pomóc w ichrozwoju nie tylko intelektualnym,ale kształtowaniu woli i uczuć.Wszystko to razem może podbudować świat postulatów etycznych w tym gronie śmiało można powiedzieć,że najważniejszy ze wszystkich stworzonych przez człowieka.Historia ewolucji ludzkiego myślenia dokumentuje,że samo zaufanie może zaprowadzić nie tylko jednostkę,ale całą społeczność na manowce.O zgrozo nawet do sposobu sprawowania władzy sprowadzającego się do zbrodni i masowych mordów.Młodym ludziom życzę otwartości na racjonalną krytykę,bo ona jest niezbędna tam,gdzie świadomościowo człowiek błądzi,oraz tam gdzie żle podpowiada sumienie.Kiedy mędrcy stają w obronie politycznych szulerów,to nie mogą wziąć pod uwagę żrudeł.Kabaret przedwyborzy ma swoje korzenie w antyobywatelskiej ustawie zasadniczej,która stworzyła pogodę dla korupcji.Aktorzy tego kabaretu tworzą egzotyczne koalicje,które funkcjonują od kryzysu do kryzysu.W obliczu oczekiwań od młodych adeptów sztuki rozumu godzi się i ten punkt widzenia zaprezentować.