Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Powieść nauczyciela-kamikadze

(3)
Nowa książka naszego bloggera.
 • 2007-10-14 19:48 | awtobus

  nasza powieść

  chciałabym zaznaczyć, że książkę pisaliśmy wyłącznie z inicjatywy Chętkowskiego, wulgaryzmy były często przez niego narzucane albo wręcz dopisywane w trakcie korekty. mieliśmy wiele nieprzyjemności z wychowawcą, któremu bardzo nie spodobały się nasze rzekome przeżycia i doświadczenia. nie dosyć, że wstyd nazwać to "powieścią" to pomimo iż jestem współautorką, wolę się do tego nikomu nie przyznawać. książka dno
 • 2008-01-10 09:04 | jula

  ostatni weekend

  przykro ,ze nauczyciel j.polskiego nie dba o pieknosc jezyka ojczystego .powala sie ulicznymi slowkami.jestem ciekawa ile niepelnoletnich uczni bralo udzial w tym pisaniu? jak wyglada sprawa prawa autorskiego i ilu rodzicow podpisalo za nieletnie dzieci pozwolenie na wydanie szmiry jezykowej. do tej pory to nauczyciel robi kase!!brawo ,tak sie zarabia ,jak za malo jest z pracy nauczyciela!
 • 2008-01-16 22:52 | Yetti

  "Powieść"

  Większość uczniów była niepełnoletnia. Jednak wszyscy wymienieni jako "współautorzy" dostarczyli zgodę rodziców. Część pieniędzy obiecano uczniom, ale jak to u nas bywa, pieniądze niby są ale nie można ich uzyskać. "Powieść" była w całości pisana przez uczniów, Chętkowski wyciął, podciął, poukładał i kaska wpadła. Wulgaryzmów początkowo było mało. Widocznie "korekta językowa" uznała, że jak pisać o młodzieży to zamiast spacji lepiej wpisać k.... Sporo w tym racji ale nauczycielowi to nie przystoi. Ale nauczył mnie czegoś ważnego: nikomu nie ufaj : [