Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cywilizacje pozaziemskie: Obcy na podsłuchu

(1)
Prawie pół wieku temu zaczęliśmy szukać cywilizacji pozaziemskich. Na razie bez skutku.
  • 2007-10-14 20:24 | Darek

    Moje myślenie

    Ja myślę, że na wszystko są pieniądze i sposoby, głównie na zbrojenie, wojny i głupią politykę.Nie ma jadnak naprawdę na coś,co pomogło by rozwiązać wiele tajemnic. Ciekawi mnie jednak, jeżeli nawiązali byśmy kontakt, to jak zareagował by nasz "kochany kościół"? Myślę,że warto badać dalej bo życie istnieje w kosmosie. Tylko czy musi być takie jak na Ziemi.My rozumiemy to w sposób ludzki a tam może być całkiem inaczej.Mogą całkiem inaczej się porozumiewać i nas nigdy nie usłyszeć a my ich.Może ich częstotliwość zbliżona jest do infradżwięków?