Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Apel poległych partii

(1)
Z prawie 200 ugrupowań politycznych, które powstały w Polsce po 1989 r., dzisiaj - przed wyborami - liczą się trzy.
  • 2007-10-16 23:40 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    SD jako oponenci konserwatystów.

    Wypowiadam się jako były członek tej partii,której hipokryzję mogłem poznać na swojej skórze.Nie miała zwyczaju stawania w obronie gdy partia kierowniczka /czytaj mająca patent na mądrość/reżyserowała ludzkie życiorysy.Tylko systemowo można doprowadzić do powstania sceny politycznej dwóch bloków np.demokratycznego i konserwatywnego.Na drodze stoi jednak antyobywatelska ustawa zasadnicza,będąca pokłosiem okrągłostołowego kontraktu,która stworzyła pogodę dla politycznych szulerów i korupcji.USA,można powiedzieć państwo wzoraca nowożytnej demokracji,też nie było wolne od korupcji.Ograniczyła ją instytucja "whitles blowers",która stworzyła prawne brzpieczeństwo dla tych jednostek,które z otwartą przyłbicą stawiły czoła tej patologicznej pladze.